
Акумулятор 12В 7.2 Аг для ДБЖ Full Energy FEP-128
- Немає в наявності
- Код: 001661
714 ₴
0 (800) 35-37-09
- +380 (50) 249-08-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис товару Акумулятор 12В 7.2 Аг для ДБЖ Full Energy FEP-128
Акумуляторна батарея FEP-128 ємністю 7,2Ah/20Hr і робочою напругою 12V.
Бренд: Full Energy
AGM АККУМУЛЯТОР
Свинцево-кислотний акумулятор FEP-128 виконаний в герметичному корпусі за технологією AGM (Absorbent Glass Mat). Дана технологія використовує не рідкий, а абсорбований електроліт.
Безпечний для використання у житлових приміщеннях, оскільки AGM акумулятор практично не виділяє шкідливих чи небезпечних газів і не потребує обслуговування протягом всього терміну служби.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ АКУМУЛЯТОРА FEP-128
-
ємність - 7,2 Aг
-
напруга - 12 В
-
габаритні розміри – 150х93х64мм
-
вага – 2,3 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Full Energy |
| Ємність акумулятору | 7.2 А. г |
| Напруга | 12 В |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | AGM |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.3 кг |
| Висота | 93 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 64 мм |
- Ціна: 714 ₴

