
Акумулятор 12В 12 Аг для ДБЖ Full Energy FEP-1212
- Немає в наявності
- Код: 001668
1 260 ₴
0 (800) 35-37-09
- +380 (50) 249-08-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис товару Акумулятор 12В 12 Аг для ДБЖ Full Energy FEP-1212
Акумуляторна батарея FEP-1212 ємністю 12Ah/20Hr і робочою напругою 12V
Компанія-виробник: Full Energy
AGM АКУМУЛЯТОР
Свинцево-кислотний акумулятор FEP-1212 виконаний в герметичному корпусі за технологією AGM (Absorbent Glass Mat). Дана технологія передбаячає використання не рідкого, а абсорбованого електроліту. Безпечний для використання в житлових приміщеннях, так як AGM акумулятор практично не виділяє шкідливих або небезпечних газів і не вимагає обслуговування протягом всього терміну служби.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ АКУМУЛЯТОРА FEP-1212
ємність - 12 Аг
напруга - 12
габаритні розміри – 150х100х98мм
вага – 3,375 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Full Energy |
| Ємність акумулятору | 12 А. г |
| Напруга | 12 В |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | AGM |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.3 кг |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 98 мм |
- Ціна: 1 260 ₴

