
Блок безперебійного живлення Full Energy BBG-125-L для відеоспостереження 12В, 5А, під 18Аг акумулятор
- Немає в наявності
- Код: 001705
1 344 ₴
0 (800) 35-37-09
- +380 (50) 249-08-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис товару Блок безперебійного живлення Full Energy BBG-125-L для відеоспостереження 12В, 5А, під 18Аг акумулятор
Безперебійний блок живлення з можливістю підключення акумулятора ємністю 18 А*г, імпульсний, одноканальний.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Вхідна напруга: AC 100-240В@50-60Гц, клемник
Вихідна напруга: DC 12-14В, клемник
Максимальний струм: 5А
Максимальний струм заряду: 0.8А
Відсік для акумулятора: 12В, 18А*г
Робоча температура: -20°C - +45°C
Корпус: металевий з кришкою і замком
Розміри: 300х195х80 мм
ОСОБЛИВОСТІ
-
Захист від:
-
перенапруги;
-
короткого замикання;
-
перевантаження по струму;
-
заряду / розряду акумулятора.
-
-
Самостійне відновлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Full Energy |
| Індикація | Світлова |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 195 мм |
| Технічні характеристики | |
| Тип акумулятора | AGM |
- Ціна: 1 344 ₴

