
Блок безперебійного живлення Full Energy BBG-124/4 4-канальний
- Немає в наявності
- Код: 001706
966 ₴
0 (800) 35-37-09
- +380 (50) 249-08-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис товару Блок безперебійного живлення Full Energy BBG-124/4 4-канальний
Безперебійний блок живлення імпульсний, чотирьохканальний.
Компанія-виробник: Full Energy
вихід: 12...14В/4А, клемник;
вхід: ~175...245В, клемник;
Можливе встановлення акумулятора 1,2Ah, 2.2Ah, 4Ah, 7Ah
Корпус металевий з кришкою і замком
Розміри: 200 х 163 х 72 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Full Energy |
| Індикація | Світлова |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 72 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 163 мм |
| Технічні характеристики | |
| Тип акумулятора | AGM |
- Ціна: 966 ₴

