
Блок безперебійного живлення Full Energy BBGW-125
- Немає в наявності
- Код: 001707
1 722 ₴
0 (800) 35-37-09
- +380 (50) 249-08-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис товару Блок безперебійного живлення Full Energy BBGW-125
Безперебійний блок живлення BBGW-123 вуличний імпульсний, одноканальний.
Компанія-виробник: Full Energy
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Вихід: DC13.6/5A, клемник
Вхід: AC190-240V/50-60Hz, клемник
Клас захисту: IP66
Корпус металевий з кришкою
Розміри: 265 х 195 х 75 мм
Можливе встановлення акумулятора 1,2Ah, 2.2Ah, 4Ah, 7Ah.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Full Energy |
| Індикація | Світлова |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 75 мм |
| Довжина | 265 мм |
| Ширина | 195 мм |
| Технічні характеристики | |
| Тип акумулятора | AGM |
- Ціна: 1 722 ₴

