
Блок безперебійного живлення Full Energy BBG-245
- Немає в наявності
- Код: 001710
2 940 ₴
0 (800) 35-37-09
- +380 (50) 249-08-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис товару Блок безперебійного живлення Full Energy BBG-245
Безперебійний блок живлення з вихідною напругою 24В, імпульсний, двоканальний.
Бренд: Full Energy
Технічні характеристики
Вихід: +24...28В/5А, клемник
Вхід: ~190...240В, клемник
Можливе встановлення 2 акумуляторів 7Ah (купується окремо)
Корпус металевий з кришкою і замком
Розміри: 338 х 308 х 83 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Full Energy |
| Індикація | Світлова |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 83 мм |
| Довжина | 338 мм |
| Ширина | 308 мм |
| Технічні характеристики | |
| Тип акумулятора | AGM |
- Ціна: 2 940 ₴

