
Акумулятор Ultracell UCG200-12, 12 В 200 А·год, гелевий тяговий інвертора ДБЖ. АКБ GEL батарея 200Ah
- Немає в наявності
- Код: 001783
18 000 ₴
- +380 (50) 249-08-74
Гелевий тяговий акумулятор для інвертора, ДБЖ, джерела безперебійного живлення. Джерело безперебійного живлення, котла, насоса. Гелевий тяговий герметичный АКБ GEL гель 150 Аh продам.
Батарея для безперебійника, безперебійника, інверторів 220V, перетворювача, інвертора, перетворювача 220 В, UPS, УПСа, сонячних панелей, станцій. Аварійний акумулятор.
Акумуляторна батарея ULTRACELL UCG200-12, 12В, 200АЧ, GEL
Виробник ULTRACELL UCG200-12, 12В, 200АЧ, GEL
Тип GEL
Номінальна напруга 12В
Ємність 200 Ач
Термін експлуатації 10 років
Робоча температура -20 +60С
Габаритні розміри(ДхШхВ),мм 522х240x224 мм
Масса 61 кг
Гарантія 1 рік
Акумуляторна батарея Ultracell UCG200-12 виготовлена за технологією Ultracell (GEL) – це різновид акумуляторів, у яких рідкий електроліт доведений до желеподібного стану завдяки додаванню до нього кремнієвих сполук. У таких АКБ електроліт не витікає при трясці та незначних ушкодженнях корпусу. Завдяки в'язкому стану відбувається рекомбінація газів: вода розпадається на водень та кисень внаслідок хімічної реакції; іони водню та кисню залишаються в замкнутому просторі батареї, з'єднуються та знову утворюють воду; вода вбирається гелем та відновлюється початковий об'єм електроліту. У результаті ми отримуємо батарею, яка не обслуговується, тому що вода в ній практично не випаровується.
АКБ Ultracell UCG200-12 із серії GEL (серія акумуляторів UCG) ідеально підходить для роботи на джерелах безперебійного живлення та системах із циклічним навантаженням.
Областями застосування Акумуляторних батарей Ultracell UCG200-12 GEL є:
системи енергозбереження, побутове споживання електроенергії,
телекомунікації,
системи штучного охолодження, фотоелектричне обладнання,
сонячні та вітрові елементи,
запуски стаціонарних двигунів,
інвалідні коляски, електромобілі, підлогомийні машини,
водяні насоси,
катери та човни,
транспорт на електротязі,
системи катодного захисту систем навігації і т.д.
Два важливі правила догляду за акумуляторами AGM, GEL, MG:
- Не треба часто розряджати АКБ більш ніж на 30% його ємності (врахуйте це під час розрахунку ємності батареї)
- Після розряджання акумулятор необхідно повністю зарядити струмом 1/10 від ємності впродовж 10 годин
- У розрядженому висоті акумулятор не бажано тримати понад 24 години.
ВАЖНО! Якщо використовується група з декількох акумуляторів, з'єднаних паралельно або послідовно, то:
- всі акумулятори мають мати однакову ємність,
- бути одного типу AGM, GEL або MG,
- мати однакову напругу, однакову кількість циклів заряджання/розряджання,
- бути з однієї партії однієї торгової марки.
Порушення цих вимог тягне за собою передчасний вихід із ладу однієї або декількох АКБ і не є гарантійним досвідом.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ultracell |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 200 А. г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Сірий |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Матеріал виготовлення корпусу | Пластик ABS |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Напрацювання | 1200 циклів заряду |
| Напруга | 12 В |
| Стан | Новий |
| Струм заряду | 40 А |
| Тип акумулятора | GEL |
| Тип струмовивіду | Бічні/верхні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 61 кг |
| Висота | 240 мм |
| Довжина | 522 мм |
| Ширина | 224 мм |
- Ціна: 18 000 ₴

