
Контролер доступу GV-CEM-001-125
- Немає в наявності
- Код: 4175
1 232 ₴
0 (800) 35-37-09
- +380 (50) 249-08-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Контролер доступу GV-CEM-001-125 підтримує роботу з картами і ключами EM 125 кГц. Пам"ять контролера розрахована на 2000 карт користувачів.
Безконтактний зчитування коду з ключа (карти) - 30мм (в комплекті майстер карта для запису в пам"ять контролера кодів ключів і користувачів). Затримка від 1 до 99 секунд.
Джерело живлення DC12V (70 мА).
Матеріал виготовлення корпусу - металевий сплав. Габаритні розміри: 115х40х25 мм
& nbsp;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GreenVision |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.2 кг |
| Місткість | 2000 карт користувачів |
| Висота | 25 мм |
| Довжина: | 115 мм |
| Індикація | Proximity TK4100, ABS 125 кГц |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Призначення | управління електрозамком |
| Живлення | 12/70 |
| Ступінь захисту IP | IP54 |
| Колір | металік, чорний |
| Ширина | 40 мм |
- Ціна: 1 232 ₴



