
Карта доступу GV-EM Card-003 (1 уп-10 шт)
- Немає в наявності
- Код: 14155
112 ₴
0 (800) 35-37-09
- +380 (50) 249-08-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Магнітна карта використовується як ідентифікатор (електронний ключ) користувача для доступу в приміщення.
Безконтактна картка Green Vision GV-EM Card-003 має високий ступінь захисту IP68.
Індикація - & nbsp; Proximity; TK4100; ABS 125 кГц
Протоколи & ndash; 125 кГц
Колір & ndash; білий. Товщина & ndash; 0,8 мм
& Nbsp;
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GreenVision |
| Колір | Білий |
| Загальні | |
| Висота | 10 мм |
| Довжина | 95 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.06 кг |
| Індикація | Proximity TK4100, ABS 125 кГц |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Призначення | ключ-карта |
| Ступінь захисту IP | IP68 |
- Ціна: 112 ₴




