
Замок електромагнітний GV LEMG-280
- Немає в наявності
- Код: 3640
914 ₴
0 (800) 35-37-09
- +380 (50) 249-08-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електромагнітний замок, накладний, сила утримання 280кг, внутрішня установка. Живлення: DC12V 400mA. Установка на двері металеві, пластикові, дерев'яні, скляні та металопластикові. Замок 251х49х29мм; Планка у відповідь 183х38х12мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GreenVision |
| Сила утримання | 280 кг |
| Загальні | |
| Висота | 25 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 46 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 1.1 кг |
| Індикація | Немає |
| Тип | замки електромагнітні |
| Тип дверей | дерев'яні, скляні, металеві, протипожежні |
| Тип покриття | анодований алюміній |
| Колір | Сріблястий |
- Ціна: 914 ₴

