
Ключ безконтактний GV-RFID-001 BLUE (1 уп-25 шт)
- Немає в наявності
- Код: 4177
224 ₴
0 (800) 35-37-09
- +380 (50) 249-08-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Безконтактний ключ ABS 125 кГц застосовують в системах контролю доступу. Даний тип ключів працюють за принципом радіочастотної ідентифікації, застосовують в приміщеннях з великою прохідністю (готелі, офісні центри, багатоквартирні будинки і т.д.). Сумісний з чіпом стандарту TK4100. & Nbsp; Колір: синій. В 1 упаковці - 25 штук.
& nbsp;
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GreenVision |
| Колір | Синій |
| Загальні | |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.12 кг |
| Індикація | Proximity TK4100, ABS 125 кГц |
| Призначення | ключ-брелок |
| Ступінь захисту IP | IP68 |
- Ціна: 224 ₴



