
Дротова централь Orion NOVA S
- В наявності
- Код: 02-00002
7 836 ₴
0 (800) 35-37-09
- +380 (50) 249-08-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дротова централь охоронної системи Orion NOVA від українського виробника TIRAS Technologies. Компактна модель на 4 дротові зони з можливістю розширення до 32-х дротових зон або бездротових пристроїв, використовуючи модуль M-X. Має 4 базові виходи, 16 груп, 64 користувачі, до 4-х клавіатур, вихідний струм - 700 мА; живиться від АКБ 1,2 або 2,2 А*год (не йде в комплекті); колір білий; гарантія 36 місяців.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейси | Touch Memory|USB Type C|RS-485 |
| АКБ в комлекті | Немає |
| Виробник | TIRAS Technologies |
| Вага | 800 г кг |
| Вбудований блок живлення | 15 Вт |
| Вбудовані виходи | 2 силових,2 сигнальних |
| Вбудовані зони | 4 дротових |
| Габаритні розміри | 200х200х57 мм |
| Гарантія | 36 місяців |
| Діапазон робочих температур | від -10°C до +40°C |
| Живлення | 220 В |
| Захист корпусу | Тампер на відчинення та відрив |
| Зон в системі | до 32 (дротові+бездротові) |
| Канали зв'язку | Ethernet ( з M-NET+) , Wi-Fi (з M-WiFI), 2 SIM-карти 2G (GSM) |
| Клавіатури | до 4 по RS-485 |
| Кількість груп | 16 |
| Кількість користувачів | 64 |
| Максимальний сумарний вихідний струм | 700 мА |
| Матеріал | Пластик |
| Протоколи зв'язкуз ПЦС | SurGard (Contact ID), NOVA (ПЦС MISTO Security Platform/MOCТ) |
| Підтримка пристроїв | Безротові датчики з встановленим модулем M-X |
| Режим роботи | Автономний або пультовий |
| Резервне живлення | АКБ на 1,2 або 2,2 А*год |
| Ступінь захисту корпусу | IP30 |
| Сценарії | 8 |
| Тип пристрою | Дротова охоронна централь |
- Ціна: 7 836 ₴




