
Клавіатура K-PAD4 (white)
- В наявності
- Код: 02-00005
2 652 ₴
0 (800) 35-37-09
- +380 (50) 249-08-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дротова сенсорна клавіатура для керування охоронними системами Orion NOVA від українського виробника TIRAS Technologies. Призначена для постановки/зняття з охорони, перегляду стану системи та інших базових функцій керування. Має 4 індикатори зон; банківський рівень захисту GRADE 3; підключається через RS-485 з криптозахищеним обміном; зовнішнє живлення 12В; колір білий. Гарантія 36 місяців.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Клавіатура |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикатори | 4 |
| Індикація | Світлова та звукова |
| Виробник | TIRAS Technologies |
| Вага | 150 г кг |
| Габаритні розміри | 88х160х19 мм |
| Гарантія | 36 місяців |
| Довжина лінії зв’язку | до 1000 м |
| Діапазон робочих температур | від -10°C до +40°C |
| Живлення | 12 В |
| Захист корпусу | Тампер на відчинення та відрив |
| Клавішне поле | Сенсорне |
| Матеріал | Пластик |
| Споживання | 30 мА |
| Ступінь захисту корпусу | IP30 |
| Сумісність | Дротові централі Orion NOVA |
| Тип пристрою | Дротова клавіатура |
- Ціна: 2 652 ₴





