
Клавіатура K-GLCD (black)
- Немає в наявності
- Код: 02-00023
5 892 ₴
0 (800) 35-37-09
- +380 (50) 249-08-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дротова сенсорна клавіатура з контрастним OLED-дисплеєм та поверхнею із загартованого скла для керування охоронними системами Orion NOVA від українського виробника TIRAS Technologies. Призначена для постановки/зняття з охорони, перегляду стану та налаштування системи. Має банківський рівень захисту GRADE 3; підключається через RS-485 з криптозахищеним обміном; зовнішнє живлення 12В; колір чорний. Гарантія 36 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вбудовані виходи | 1 сигнальний |
| Вбудовані зони | 2 дротових |
| Габаритні розміри | 150х115х18 мм |
| Гарантія | 36 місяців |
| Діапазон робочих температур | від -10°C до +40°C |
| Довжина лінії зв’язку | до 1000 м |
| Захист корпусу | Тампер на відчинення та відрив |
| Індикатори | OLED-дисплей |
| Індикація | Світлова та звукова |
| Інтерфейси | Touch Memory |
| Клавішне поле | Сенсорне |
| Матеріал | Загартоване скло |
| Живлення | 12 В |
| Виробник | TIRAS Technologies |
| Сумісність | Дротові централі Orion NOVA |
| Споживання | 220 мА |
| Ступінь захисту корпусу | IP30 |
| Тип пристрою | Дротова клавіатура |
- Ціна: 5 892 ₴




