
Виносний модуль розширення зон та виходів M-Z sBox
- В наявності
- Код: 02-00032
4 896 ₴
0 (800) 35-37-09
- +380 (50) 249-08-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Універсальний модуль розширення зон та виходів з власним блоком живлення для роботи в охоронних системах Orion NOVA від українського виробника TIRAS Technologies. Використовується для розширення системи на 8 зон сигналізацій та 4 виходи (за умови встановлення M-OUT2R) з можливістю винесення від централі на відстань до 1000 м. Має банківський рівень захисту GRADE 3; підключається через RS-485 з криптозахищеним обміном; зовнішнє живлення 220 В (50 Гц); резервне живлення свинцево-кислотним АКБ на 2,2 А*год; колір білий. Гарантія 36 місяців.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейси | Touch Memory |
| АКБ в комлекті | Немає |
| Виробник | TIRAS Technologies |
| Вага | 800 г кг |
| Вбудований блок живлення | 15 Вт |
| Вбудовані виходи | 1 силових,1 сигнальних |
| Вбудовані зони | 8 |
| Габаритні розміри | 280х280х80 мм |
| Гарантія | 36 місяців |
| Довжина лінії зв’язку | до 1000 м |
| Діапазон робочих температур | від -10°C до +40°C |
| Живлення | 220 В |
| Захист корпусу | Тампер на відчинення та відрив |
| Максимальний сумарний вихідний струм | 500 мА |
| Максимум виходів | 4 |
| Матеріал | Пластик |
| Резервне живлення | АКБ на 2,2 А·год |
| Розширення | 2 реле (M-OUT2R) |
| Ступінь захисту корпусу | IP30 |
| Сумісність | Orion NOVA М/L |
| Тип пристрою | Модуль розширення зон та виходів |
- Ціна: 4 896 ₴




