
Модуль розширення релейних виходів МРЛ-2.1 box
- В наявності
- Код: 02-00037
1 308 ₴
0 (800) 35-37-09
- +380 (50) 249-08-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модуль розширення релейних виходів від українського виробника TIRAS Technologies. Використовується в дротових охоронних та протипожежних системах для розширення на 2 релейні вихода з перекидним контактом для управління автоматикою. Сумісний з усіма приладами, що мають релейні виходи або виходи "Відкритий колектор". Має можливість віддалення від централей на відстань 150 м; зовнішнє живлення 12/24 В; колір білий. Гарантія 36 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикація | Індикатор-логотип |
| Виробник | TIRAS Technologies |
| Вага | 150 г кг |
| Вбудовані виходи | 2 релейні 5А/230В (AC), 5А/24В (DC) |
| Габаритні розміри | 100х100х30 мм |
| Гарантія | 36 місяців |
| Довжина лінії зв’язку | до 150 м |
| Діапазон робочих температур | від -10°C до +40°C |
| Живлення | 12/24 В |
| Захист корпусу | Тампер на відчинення |
| Матеріал | Пластик |
| Споживання | 60 мА |
| Ступінь захисту корпусу | IP30 |
| Сумісність | Дротові централі з релейними виходами чи виходами "Відкритий колектор" |
| Тип пристрою | Модуль розширення виходів |
- Ціна: 1 308 ₴




