
Внутрішній блок живлення PSU25-15
- В наявності
- Код: 02-00045
1 104 ₴
0 (800) 35-37-09
- +380 (50) 249-08-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Внутрішній блок живлення на 25 Вт охоронної системи Orion NOVA від українського виробника TIRAS Technologies. Застосовується в якості основного джерела живлення для централей Orion NOVA M/L (з версії HW2) та модуля розширення зон і виходів M-ZP mBox; може бути використаний для заміни комплектного блока живлення вище наведених приладів; живиться від 220 (50 Гц). Гарантія 36 місяців.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 110 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | TIRAS Technologies |
| Габаритні розміри | 96х55х34 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Живлення | 220 В |
| Максимальний сумарний вихідний струм | 1,66 А (15 В) |
| Сумісність | M-ZP mBox, Orion NOVA М/L |
| Тип пристрою | Внутрішній блок живлення |
- Ціна: 1 104 ₴

