
Цифрова циліндрична IP відеокамера Hikvision DS-2CD7A26G0-IZHS (8-32мм) 2 Мп IP67
- Немає в наявності
- Код: 99-00000423
14 190 ₴
- +380 (50) 249-08-74
Hikvision DS-2CD7A26G0-IZHS (8-32 мм) з роздільною здатністю 2 Мп створена для встановлення в місцях з високою прохідністю. Її металевий корпус і захист за стандартами IP67 і IK10 забезпечують стійкість до пилу, вологи та механічних пошкоджень. Моторизований об'єктив із фокусною відстанню 8-32 мм пропонує кут огляду від 42.5° до 15.1°, що дає змогу охоплювати значну територію.
Висока якість зображення і нічне бачення
Матриця 1/1.8» Progressive Scan CMOS забезпечує чітке відео з роздільною здатністю 1920х1080 пікселів і швидкістю 25 кадрів на секунду. Вбудоване ІЧ-підсвічування дає змогу висвітлювати зону до 50 метрів у повній темряві, автоматично переходячи в нічний режим у разі зниження рівня освітленості.
Просунуті функції та зручність підключення
Технологія стиснення H.265+/H.265/H.264+ підтримує високу якість зображення за умови економії місця на носіях. Камера оснащена слотом для MicroSD карти об'ємом до 256 ГБ, що дає змогу записувати відео без додаткового обладнання. РоЕ технологія спрощує встановлення, передаючи живлення і дані через один кабель. Підключення через роз'єм RJ45 (10M/100M) забезпечує віддалений доступ до камери. Технологія розпізнавання облич і функція захисту периметра дають змогу камері ефективно відстежувати й сповіщати про вторгнення або активність у певних зонах.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 100 м |
| Датчик руху | Так |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Наявність LED-підсвічування | Ні |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Роздільна здатність (Мп) | 2 |
| Стан | Новий |
| Тип камери | IP |
| Тип матриці | Progressive Scan CMOS |
| Форм-фактор | Циліндричний (bullet) |
| Фізичний розмір матриці | 1/1.8" |
| Робота з зображенням | |
| BLC | Так |
| DNR | 3D |
| DSS | Так |
| WDR | Так |
| Виявлення руху | Так |
| Приватні маски | Так |
| Розпізнавання номерів | Так |
| Інтерфейси | |
| ІЧ-порт | Так |
| Аудиовихід | Так |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Мікрофонний вхід | Так |
| Порт для SD-карти | Так |
| Матриця | |
| ІЧ-фільтр, що відключається | Так |
| Кількість мегапікселів | 2 Мп |
| Роздільна здатність матриці | 1920x1080 |
| Чутливість | 0.001 люкс |
| Загальні | |
| Антивандальний корпус | Так |
| Вага | 1900 г |
| Живлення | Мережа 12В |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP67 |
| Колір | Білий |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Мінімальна робоча температура | -30 град. |
| Підігрів корпусу | Ні |
| Об'єктив | |
| Кут огляду по вертикалі | 13 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 43 град. |
| Максимальне значення фокусної відстані | 32 мм |
| Мінімальне значення фокусної відстані | 8 мм |
| Тип об'єктива | Моторизований |
| Фокусна відстань | 8 мм |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Аналітика | Засоби захисту (PPE) |
| Горизонтальний кут огляду, градус | до 50 |
| Дальність підсвічування, м | 100 і більше |
| Клас захисту | ІК10 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Особливості | Вихід тривоги |
| Підтримка аудіо | немає |
| Підтримка локальної пам'яті, Гб | 256 |
| Роздільна здатність | 2 МП |
| Розмір матриці, дюйм | 1/1.8 |
| Технології | Darkfighter |
| Тип | IP |
| Тип об'єктива | Варіофокальний |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Чутливість, лк | 0.001 - 0.009 |
- Ціна: 14 190 ₴



