
Turbo HD відеокамера Hikvision DS-2CE16D3T-ITF (2.8мм)
- Немає в наявності
- Код: 99-00001022
1 505 ₴
- +380 (50) 249-08-74
-
Hikvision DS-2CE16D3T-ITF (2.8 мм) - відеокамера в компактному циліндричному корпусі для завдань вуличного відеоспостереження. Двомегапіксельна high-performance CMOS матриця, що виступає ядром моделі, забезпечує зйомку в умовах відмінної деталізації та кольору. Також матриці властивий високий параметр мінімальної світлочутливості, який виключає сліпоту аж до позначки 0,005 люкс (F2.0, AGC ON). При фокусній відстані 2,8 мм він охоплює досить широкий кут. Завдяки зручному англомовному екранному меню ви зможете зробити налаштування функції балансу білого, регулювання посилення, компенсації зустрічного засвічення, DNR, WDR 120Db, Brightness, Sharpness, дзеркало. Камера Hikvision DS-2CE16D3T-ITF (2.8 мм) з великим успіхом може бути використана в завданнях нічного бачення.
СПИСОК ХАРАКТЕРИСТИК
-
MP 2 Мп High-performance CMOS
-
Ультра слабке освітлення
-
Роздільна здатність 1920 × 1080
-
2,8 мм із фіксованою лінзою
-
EXIR 2.0, інтелектуальний ІЧ, відстань до 30 м
-
OSD меню, 3D DNR, WDR 120 дБ, перемикач день/ніч. Підтримка форматів (TVI/AHD/CVI/CVBS)
-
IP67
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
|
Матриця |
2.0 megapixel progressive scan CMOS |
|---|---|
|
Макс. Дозвіл |
1920x1080 |
|
мін. чутливість |
0.005 Люкс @ (F1.2, AGC вкл), 0 Люкс з ІЧ |
|
Швидкість затвора |
1/25 с – 1/50,000 с |
|
Режим день/ніч |
ІЧ-фільтр |
|
Тип підсвічування |
Exir 2.0 |
|
Дальність підсвічування |
До 30м |
|
Тип об'єктиву</span> |
Фіксований |
|
Фокусна відстань |
2.8 мм |
|
Кріплення об'єктиву |
M12 |
|
Апертура |
F1.2 |
|
Кути огляду |
106° |
|
Підтримка дозволів |
1920x1080 |
|
Регулювання посилення (AGC) |
Високий / Середній / Низький |
|
Придушення шуму (DNR) |
3D DNR |
|
BLC |
Підтримує |
|
WDR |
120dB |
|
Відео інтерфейси |
1 HD-TVI вихід |
|
живлення |
12 VDC ±25% |
|
споживана потужність |
<4.6W |
|
Робоча температура |
-40 °C до 60 °C |
|
Вологість |
<90% |
|
Ступінь захисту |
IP67 |
|
Розміри |
158мм×61мм×58мм |
|
Вага |
325г |
|
Матеріал |
Метал |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 30 м |
| Датчик руху | Так |
| Застосування | Вулична |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Наявність LED-підсвічування | Ні |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Роздільна здатність (Мп) | 2 |
| Стан | Новий |
| Тип камери | HD-TVI |
| Тип матриці | CMOS |
| Форм-фактор | Циліндричний (bullet) |
| Фізичний розмір матриці | 1/2" |
| Робота з зображенням | |
| BLC | Так |
| DNR | 3D |
| DSS | Так |
| WDR | Так |
| Виявлення руху | Так |
| Приватні маски | Так |
| Інтерфейси | |
| ІЧ-порт | Ні |
| Аудиовихід | Так |
| Мікрофонний вхід | Так |
| Порт для SD-карти | Ні |
| Матриця | |
| ІЧ-фільтр, що відключається | Так |
| Кількість мегапікселів | 2 Мп |
| Чутливість | 0.005 люкс |
| Загальні | |
| Антивандальний корпус | Так |
| Вага | 325 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 12В |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP67 |
| Колір | Білий |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Підігрів корпусу | Ні |
| Об'єктив | |
| Кут огляду по горизонталі | 106 град. |
| Максимальне значення фокусної відстані | 2.8 мм |
| Можливість зміни об'єктивів | Ні |
| Мінімальне значення фокусної відстані | 2.8 мм |
| Світлосила об'єктива | 1.6 F |
| Тип об'єктива | Фіксований |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Горизонтальний кут огляду, градус | 100 и більше |
| Дальність підсвічування, м | 30 і менше |
| Клас захисту | IP67 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Підтримка аудіо | немає |
| Роздільна здатність | 2 МП |
| Тип | HD-TVI |
| Тип об'єктива | Фіксований |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Чутливість, лк | 0.001 - 0.009 |
- Ціна: 1 505 ₴



