
HDCVI Dahua відеокамера активного реагування DH-HAC-ME1500DP (2.8мм) 5 Mп IP67
- Немає в наявності
- Код: 99-00001237
2 365 ₴
- +380 (50) 249-08-74
Кольорова вулична HDCVI відеокамера DH-HAC-ME1500DP (2.8 мм) активного реагування з вбудованим PIR-датчиком до 10м, світловою сигналізацією, сиреною та мікрофоном для системи відеоспостереження високої роздільної здатності – 5Mp (2592х1944).
Бренд: Dahua
Що таке технологія HDCVI
HDCVI (High-Definition Composite Video Interface) – інтерфейс передачі через коаксіальний кабель цифрового відео/аудіо сигналу в форматах високої чіткості – 720p (1280x720) на дистанції до 1200м і Full HD (1920х1080) на дистанції до 800м.
Призначення
Дана відеокамера призначена для організації ефективного охоронного відеоспостереження на базі технології HDCVI всередині приміщень. Камера призначена для встановлення у великих громадських і промислових об'єктах, таких як, наприклад, аеропорти, вокзали, банківські установи, заводи, елеватори, фабрики, логістичні та складські комплекси. А також на дрібніших локаціях: офіси, приватні будинки, магазини, СТО, автомийки, паркінги тощо.
Сумісність
HDCVI відеокамера Dahua DH-HAC-ME1500DP (2.8 мм) підтримує декілька сучасних форматів відео: HDCVI, CVBS. Ця особливість робить камеру сумісною з цифровими відеореєстраторами DVR і HDCVI відеореєстраторами.
Технічні характеристики відеокамери DH-HAC-ME1500DP (2.8 мм)
Матриця
Відеокамера оснащена кольоровою матрицею 1/2.7" CMOS з роздільною здатністю 5Mp (2592х1944).
Чутливість матриці складає 0.02Lux@F2.0 – вдень, 0Lux (з ІЧ) – вночі.
Об'єктив
Фіксований об'єктив HDCVI відеокамери з фокусною відстанню 2.8мм і кутом огляду 99°.
Інфрачервоне підсвічування камери
Вбудоване ІЧ-підсвічування дозволить освітити 20-метрову зону перед камерою навіть у повній темряві. Перехід відеокамери в нічний режим відбувається автоматично: при спрацюванні вбудованого датчика освітленості в темний час доби, вмикається світлодіодне ІЧ-підсвічування і камера переходить в чорно-білий режим, тим самим забезпечуючи передачу чіткої картинки такої ж деталізації, як і в денний час доби.
Корпус
Корпус камери Dahua DH-HAC-ME1500DP (2.8 мм) виконаний з металу і пластику. Клас захисту: IP67 (система класифікації ступеня захисту оболонки електрообладнання), що означає надійний захист внутрішніх компонентів від потрапляння пилу і вологи (RH95 % Max), а також стійкість до перепадів температур (-20°C ~ +60°C).
Білий колір робить встановлення цієї камери практично непомітним і підійде під будь-який інтер'єр.
Встановлення HDCVI відеокамери
Монтаж HDCVI камери нагляду дуже простий і виконується таким саме чином, що й встановлення аналогової відеокамери:
- проведіть до місця майбутнього встановлення HDCVI камери коаксіальний кабель і живлення;
- закріпіть кронштейн камери за допомогою саморізів з комплекту постачання;
- підключіть кабель відеосигналу з роз'ємами BNC до реєструючого пристрою і камери;
- направте об'єктив на зону, що охороняється.
Підсумки
Вулична HDCVI камера Dahua DH-HAC-ME1500DP (2.8 мм) відмінно підійде для побудови ефективної і повноцінної системи охоронного відеоспостереження 2Mp якості. Високі технічні характеристики камери, в тому числі і надшвидкісний відеопроцесор, забезпечать відмінну якість переданого зображення, як вдень, так і в нічний час доби.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Країна виробник | Китай |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 20 м |
| Датчик руху | Так |
| Застосування | Вулична |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Роздільна здатність (Мп) | 5 |
| Стан | Новий |
| Тип камери | HDCVI |
| Тип матриці | CMOS |
| Форм-фактор | Циліндричний (bullet) |
| Фізичний розмір матриці | 1/2.7" |
| Робота з зображенням | |
| BLC | Так |
| DNR | 2D |
| DSS | Так |
| WDR | Так |
| Інтерфейси | |
| ІЧ-порт | Ні |
| Аудиовихід | Так |
| Вбудований мікрофон | Ні |
| Мікрофонний вхід | Так |
| Порт для SD-карти | Ні |
| Матриця | |
| ІЧ-фільтр, що відключається | Так |
| Кількість мегапікселів | 5 Мп |
| Чутливість | 0.02 люкс |
| Загальні | |
| Антивандальний корпус | Так |
| Вага | 240 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 12В |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP67 |
| Колір | Білий |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Підігрів корпусу | Ні |
| Об'єктив | |
| Кут огляду по вертикалі | 72 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 99 град. |
| Максимальне значення фокусної відстані | 2.8 мм |
| Можливість зміни об'єктивів | Ні |
| Мінімальне значення фокусної відстані | 2.8 мм |
| Світлосила об'єктива | 1.6 F |
| Тип об'єктива | Фіксований |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Горизонтальний кут огляду, градус | 81-99 |
| Дальність підсвічування, м | 30 і менше |
| Клас захисту | IP67 |
| Матеріал корпусу | пластик/метал |
| Особливості | Сигналізація |
| Підтримка аудіо | немає |
| Роздільна здатність | 5 МП |
| Тип | HD-CVI |
| Тип об'єктива | Фіксований |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Чутливість, лк | 0.01 - 0.09 |
- Ціна: 2 365 ₴


