
Turbo HD EXIR купольна відеокамера Hikvision DS-2CE79D3T-IT3ZF 2.7-13.5 мм 2 Мп IP67
- Немає в наявності
- Код: 99-00001532
2 752 ₴
0 (800) 35-37-09
- +380 (50) 249-08-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вулична купольна камера Hikvision DS-2CE79D3T-IT3ZF виконана в міцному металевому корпусі, що робить її стійкою до зовнішніх впливів та механічних пошкоджень. Ступінь захисту IP67 гарантує повну ізоляцію внутрішніх компонентів від пилу та вологи.
Модель обладнана моторизованим об'єктивом зі змінною фокусною відстанню від 2,7 до 13,5 мм, що дозволяє регулювати кут огляду в діапазоні від 102 ° до 31 °. Вбудована кольорова матриця з роздільною здатністю 2 мегапікселі (1920x1080) і частотою зйомки 25 кадрів на секунду дозволяє фіксувати чітку картинку з високою деталізацією.
Інфрачервоне підсвічування висвітлює на відстань до 70 метрів, автоматичне перемикання у чорно-білий режим активується при зниженні рівня освітленості.
| Матриця | 2 МП CMOS |
|---|---|
| Мін. чутливість | 0.005 лк/F1.2 (цвет), 0 лк з ІЧ |
| Швидкість затвора | 1/25 - 1/50 000 с |
| Регулювання по осях | Поворот: 0 ° ~ 360 °; Нахил: 0 ° ~ 75 °; Обертання: 0 ° ~ 360 ° |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 70м |
| Фокусна відстань | 2.7-13.5мм |
| Кути огляду | Г: 102° - 31° |
| Частота кадрів (головний потік) | 1080p - 25 к/с |
| Придушення шуму (DNR) | 3D |
| BLC | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| WDR | 120 дБ |
| Живлення | 12В DC |
| Потужність споживання | 7.7 Вт |
| Робоча температура | -40°C - +60°C |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Розміри | 124x134x110 мм |
| Вага | 600 г |
| Матеріал | метал |
| Кількість в ящику | 18 шт |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 29 x 524 x 325 мм |
| Вага брутто | 0.849 кг |
| Строк гарантії | 24 міс. |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 70 м |
| Датчик руху | Ні |
| Застосування | Вулична |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Наявність LED-підсвічування | Ні |
| Наявність ІЧ-підсвічування | Так |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Роздільна здатність (Мп) | 2 |
| Стан | Новий |
| Тип камери | HD-TVI |
| Тип матриці | CMOS |
| Форм-фактор | Купольний |
| Робота з зображенням | |
| BLC | Так |
| DNR | 3D |
| DSS | Так |
| WDR | Так |
| Виявлення руху | Так |
| Приватні маски | Так |
| Розпізнавання номерів | Ні |
| Інтерфейси | |
| ІЧ-порт | Так |
| Аудиовихід | Так |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Мікрофонний вхід | Так |
| Порт для SD-карти | Так |
| Матриця | |
| ІЧ-фільтр, що відключається | Так |
| Кількість мегапікселів | 2 Мп |
| Роздільна здатність матриці | 1920x1080 |
| Чутливість | 0.005 люкс |
| Загальні | |
| Антивандальний корпус | Так |
| Вага | 600 г |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Живлення | Мережа 12В |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP67 |
| Колір | Білий |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Підігрів корпусу | Ні |
| Об'єктив | |
| Кут огляду по вертикалі | 31 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 102 град. |
| Максимальне значення фокусної відстані | 13.5 мм |
| Можливість зміни об'єктивів | Ні |
| Мінімальне значення фокусної відстані | 2.7 мм |
| Світлосила об'єктива | 1.2 F |
| Тип об'єктива | Моторизований |
| Фокусна відстань | 2.7 мм |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Горизонтальний кут огляду, градус | 100 и більше |
| Дальність підсвічування, м | 70 |
| Клас захисту | IP67 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Роздільна здатність | 2 МП |
| Тип | HD-TVI |
| Тип об'єктива | Варіофокальний |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Чутливість, лк | 0.001 - 0.009 |
- Ціна: 2 752 ₴



