
Turbo HD циліндрична відеокамера з PIR датчиком і відлякуванням Hikvision DS-2CE11H0T-PIRLO 2.8 мм 5 Мп IP67
- Немає в наявності
- Код: 99-00001534
1 342 ₴
- +380 (50) 249-08-74
Корпусна 5 мегапіксельна TurboHD відеокамера DS-2CE11H0T-PIRLO з інфрачервоним підсвічуванням і вбудованим PIR датчиком від виробника Hikvision-прекрасний вибір для організації відеоспостереження за територією приватного будинку, офісу або підприємства. З її допомогою можна контролювати периметр поза приміщенням, а апаратний датчик тривоги допоможе уникнути помилкових спрацювань.
Камера виконана у форм-факторі Bullet, Матеріал корпусу метал. Зовнішні інтерфейси представлені у вигляді косички з двома роз’ємами тип мама: живлення DC 12В, інтерфейс BNC для підключення коаксіального кабелю і контакти виходу тривоги.
Одне з основних переваг камери – її бюджетна ціна, але незважаючи на це, камера оснащена сенсором з роздільною здатністю 5мп (2560х1440рх), PIR датчиком з кутом 110°, об’єктивом з фокусною відстанню 2.8 мм і кутом огляду по горизонталі 85°, режимом день/ніч з дальністю лід підсвічування до 20 метрів.
Хочеться відзначити деякі плюси пристрою-експлуатація при температурах від -40°C до +60°C, Ступінь захисту відповідає стандарту IP67, зручне регулювання в 3х площинах і наявність OSD меню управління.
| Матриця | 5МП CMOS |
|---|---|
| Мін. чутливість | 0.01 лк/ F1.2 (Колір), 0 лкз ІЧ |
| Швидкість затвора | 1/20 - 1/50 000 с |
| Регулювання по осях | Поворот: 0 ° ~ 360 °; Нахил: 0 ° ~ 180 °; Обертання: 0 ° ~ 360 ° |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 20 м |
| Дальність PIR | кут огляду: 110 °, дальність дії: 11 м |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Кути огляду | Г: 85.5°; В: 63.8°; Д: 110.7° |
| Роздільна здатність відео | 5МП, 4МП, 1080р |
| Частота кадрів (головний потік) | 5MП 20к/с, 4MП / 1080p 25 к/с |
| Придушення шуму (DNR) | Підтримує |
| DWDR | Підтримує |
| Інтерфейси тривоги | 1 вих |
| Живлення | 12В DC |
| Потужність споживання | 3.5 Вт |
| Робоча температура | -40°C - +60°C |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Розміри | 68х70х179 мм |
| Вага | 358г |
| Матеріал | метал |
| Кількість в ящику | 36 шт |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 105 x 80 x 175 мм |
| Вага брутто | 0.46 кг |
| Строк гарантії | 24 міс. |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 20 м |
| Датчик руху | Так |
| Застосування | Вулична |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Наявність LED-підсвічування | Ні |
| Наявність ІЧ-підсвічування | Так |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Роздільна здатність (Мп) | 5 |
| Стан | Новий |
| Тип камери | HD-TVI |
| Тип матриці | CMOS |
| Форм-фактор | Циліндричний (bullet) |
| Робота з зображенням | |
| BLC | Так |
| DNR | 3D |
| DSS | Так |
| WDR | Так |
| Виявлення руху | Так |
| Приватні маски | Так |
| Розпізнавання номерів | Ні |
| Інтерфейси | |
| ІЧ-порт | Так |
| Аудиовихід | Так |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Мікрофонний вхід | Так |
| Порт для SD-карти | Так |
| Матриця | |
| ІЧ-фільтр, що відключається | Так |
| Кількість мегапікселів | 5 Мп |
| Роздільна здатність матриці | 2560×1944 |
| Чутливість | 0.001 люкс |
| Загальні | |
| Антивандальний корпус | Так |
| Вага | 358 г |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Живлення | Мережа 12В |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP67 |
| Колір | Білий |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Підігрів корпусу | Ні |
| Об'єктив | |
| Кут огляду по вертикалі | 63.8 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 85.5 град. |
| Максимальне значення фокусної відстані | 2.8 мм |
| Можливість зміни об'єктивів | Ні |
| Мінімальне значення фокусної відстані | 2.8 мм |
| Світлосила об'єктива | 1.2 F |
| Тип об'єктива | Фіксований |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Горизонтальний кут огляду, градус | 81-99 |
| Дальність підсвічування, м | 30 і менше |
| Клас захисту | IP67 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Особливості | Сигналізація |
| Роздільна здатність | 5 МП |
| Тип | HD-TVI |
| Тип об'єктива | Фіксований |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Чутливість, лк | 0.01 - 0.09 |
- Ціна: 1 342 ₴



