
Turbo HD циліндрична відеокамера з мікрофоном Hikvision DS-2CE16D0T-ITFS 3.6 мм 2 Мп IP67
- Немає в наявності
- Код: 99-00001709
1 639 ₴
- +380 (50) 249-08-74
Вулична відеокамера TurboHD Hikvision DS-2CE16D0T-ITFS розроблена для систем відеоспостереження і забезпечує високу роздільну здатність 2 МП (1920x1080 пікселів).
Її корпус виготовлено з металу, що забезпечує надійний захист внутрішніх компонентів від пилу і вологи, що відповідає стандарту IP67. Крім того, камера функціонує в широкому діапазоні температур від -40°C до +60°C.
Фіксований об'єктив HD-TVI з фокусною відстанню 3.6 мм і кутом огляду по горизонталі до 79.6°, даючи змогу охопити великі території без втрати деталей.
Кольорова CMOS матриця на 2 МП надає якісне відео з роздільною здатністю 1920x1080 пікселів. Швидкість захоплення відеозображень досягає до 30 кадрів на секунду. В умовах нічного часу камера використовує ІЧ-підсвічування, висвітлюючи зону до 30 метрів перед собою і автоматично переходячи в чорно-білий режим.
Камера Hikvision DS-2CE16D0T-ITFS сумісна з відеореєстраторами HD-TVI від Hikvision, підключення відбувається через коаксіальний кабель. Вона підтримує 4 перемикаються сигналу TVI/AHD/CVI/CVBS.
Технологія WDR (Wide Dynamic Range) дає змогу камері ефективно працювати в умовах різної освітленості.
Пристрій також оснащений вбудованим мікрофоном для запису аудіо до відеопотоку, що дає змогу повноцінно контролювати те, що відбувається, і швидко реагувати на потенційні проблеми.
Комплектація:
- Камера
- Набір кріпильних елементів
- Монтажний трафарет
- Інструкція
| Матриця | 2 Мп CMOS |
|---|---|
| Мін. чутливість | 0.01 лк/ F1.2 (колір), 0 лкз ІЧ |
| Швидкість затвора | 1/25 - 1/50 000 с |
| Регулювання по осях | Поворот: 0 ° ~ 360 °; Нахил: 0 ° ~ 180 °; Обертання: 0 ° ~ 360 ° |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 30м |
| Фокусна відстань | 3.6 мм |
| Кути огляду | Г: 79.6°; В: 43.5°; Д: 93.7° |
| Частота кадрів (головний потік) | 1920 × 1080 25 к/с |
| Придушення шуму (DNR) | 2D |
| BLC | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| DWDR | Підтримує |
| Аудіо інтерфейси | вбудований мікрофон |
| Живлення | 12В DC |
| Потужність споживання | 3.7 Вт |
| Робоча температура | -40°C - +60°C |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Розміри | 158х61х58 мм |
| Вага | 292 г |
| Матеріал | метал |
| Кількість в ящику | 45 шт |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 75 x 80 x 170 мм |
| Вага брутто | 0.34 кг |
| Строк гарантії | 24 міс. |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 30 м |
| Датчик руху | Так |
| Застосування | Вулична |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Наявність ІЧ-підсвічування | Так |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Роздільна здатність (Мп) | 2 |
| Стан | Новий |
| Тип камери | HD-TVI |
| Тип матриці | CMOS |
| Форм-фактор | Циліндричний (bullet) |
| Матриця | |
| ІЧ-фільтр, що відключається | Так |
| Кількість мегапікселів | 2 Мп |
| Роздільна здатність матриці | 1920x1080 |
| Чутливість | 0.01 люкс |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Об'єктив | |
| Фокусна відстань | 3.6 мм |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Горизонтальний кут огляду, градус | 51-80 |
| Дальність підсвічування, м | 30 і менше |
| Клас захисту | IP67 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Живлення | 12В DС |
| Підтримка аудіо | вбудований мікрофон |
| Роздільна здатність | 2 МП |
| Тип | HD-TVI |
| Тип об'єктива | Фіксований |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Чутливість, лк | 0.01 - 0.09 |
- Ціна: 1 639 ₴



