
Turbo HD купольная видеокамера з мікрофоном Hikvision DS-2CE76D0T-ITPFS 2.8 мм 2Мп
- Немає в наявності
- Код: 99-00001714
1 419 ₴
- +380 (50) 249-08-74
2МП TurboHD камера Hikvision DS-2CE76D0T-ITPFS (2.8 мм) забезпечує відеоспостереження із застосуванням технології HD-TVI як усередині приміщень, так і на відкритому повітрі. Вона ідеально підходить для монтування як на великих промислових об'єктах (наприклад, аеропортах і заводах), так і на невеликих локаціях (включно з офісами і приватними будинками).
Камера здатна працювати в широкому діапазоні температур, від -40°C до +60°C.
Фіксований об'єктив із фокусною відстанню 2.8 мм і широким кутом огляду в 106,4° дає змогу камері охоплювати велику територію.
Камера оснащена кольоровою матрицею 2 МП CMOS з роздільною здатністю 1920 x 1080. Вбудоване ІЧ-підсвічування освітлює до 20 метрів перед камерою навіть у повній темряві. Перехід камери в нічний режим відбувається автоматично.
Крім того, пристрій має різні функції, як-от: AGC - автоматично підлаштовує рівень посилення сигналу залежно від змін у рівні освітленості, DWDR дає змогу камері справлятися із сильними контрастами освітлення, 2D-DNR - зменшує рівень шуму на зображенні.
Комплектація:
- Камера
- Монтажний комплект
- Монтажний шаблон
- Інструкція
| Матриця | 2 МП CMOS |
|---|---|
| Мін. чутливість | 0.01 лк/ F1.2 (колір), 0 лк з ІЧ |
| Швидкість затвора | 1/25 - 1/50 000 с |
| Регулювання по осях | Поворот: 0 ° ~ 360 °; Нахил: 0 ° ~ 75 °; Обертання: 0 ° ~ 360 ° |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 20 м |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Кути огляду | Г: 106.4°; В: 57.9°; Д: 124.6° |
| Підтримка роздільної здатності | 2МП |
| Частота кадрів (головний потік) | 1920 × 1080 - 25к/с |
| Придушення шуму (DNR) | 2D |
| BLC | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| DWDR | Підтримує |
| Аудіо інтерфейси | вбудований мікрофон |
| Живлення | 12В DC |
| Потужність споживання | 2.7 Вт |
| Робоча температура | -40°C - +60°C |
| Розміри | Ф 84х79 мм |
| Вага | 141 г |
| Матеріал | пластик |
| Кількість в ящику | 40 шт |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 13 x 405 x 191 мм |
| Вага брутто | 0.209 кг |
| Строк гарантії | 24 міс. |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 20 м |
| Датчик руху | Так |
| Застосування | Внутрішня/Вулична |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Наявність ІЧ-підсвічування | Так |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Роздільна здатність (Мп) | 2 |
| Стан | Новий |
| Тип камери | HD-TVI |
| Тип матриці | CMOS |
| Форм-фактор | Купольний |
| Робота з зображенням | |
| BLC | Так |
| DNR | 2D |
| DSS | Так |
| WDR | Так |
| Виявлення руху | Так |
| Приватні маски | Так |
| Розпізнавання номерів | Ні |
| Інтерфейси | |
| ІЧ-порт | Так |
| Аудиовихід | Так |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Мікрофонний вхід | Так |
| Порт для SD-карти | Так |
| Матриця | |
| ІЧ-фільтр, що відключається | Так |
| Кількість мегапікселів | 2 Мп |
| Роздільна здатність матриці | 1920x1080 |
| Чутливість | 0.01 люкс |
| Загальні | |
| Антивандальний корпус | Так |
| Вага | 141 г |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Живлення | Мережа 12В |
| Колір | Білий |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Підігрів корпусу | Ні |
| Об'єктив | |
| Кут огляду по вертикалі | 57.9 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 106.4 град. |
| Максимальне значення фокусної відстані | 2.8 мм |
| Можливість зміни об'єктивів | Ні |
| Мінімальне значення фокусної відстані | 2.8 мм |
| Світлосила об'єктива | 1.2 F |
| Тип об'єктива | Фіксований |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Горизонтальний кут огляду, градус | 100 и більше |
| Дальність підсвічування, м | 30 і менше |
| Клас захисту | внутрішні |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Підтримка аудіо | вбудований мікрофон |
| Роздільна здатність | 2 МП |
| Тип | HD-TVI |
| Тип об'єктива | Фіксований |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Чутливість, лк | 0.01 - 0.09 |
- Ціна: 1 419 ₴




