
Turbo HD циліндрична відеокамера Hikvision з мікрофоном DS-2CE16H0T-ITFS 3.6 мм 5 Мп IP67
- Немає в наявності
- Код: 99-00001710
1 892 ₴
0 (800) 35-37-09
- +380 (50) 249-08-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
5 МП мультиформатна Turbo HD відеокамера представлена в невеликому розмірі циліндричної форми із захистом корпусу IP67 – захист від попадання вологи та пилу.

Камера обладнана базовими функціями, необхідними для забезпечення якісної зйомки та обладнання системи відеоспостереження:
- підтримка форматів: TVI/AHD/CVI/CVBS
- функції: BLC, AGC, DWDR, 2D-DNR день/ніч (ICR), завдяки яким регулюється якість зображення.
Відеокамера знімає у високій роздільній здатності - 5 Мп (2560x1944), має фіксований об'єктив з фокусною відстанню 3.6 мм, що забезпечує кут огляду 80.1°.
Особливістю цієї моделі є наявність мікрофона.

Основні характеристики моделі:
- Матриця: CMOS;
- Чутливість: 0.01 Лк/F1.2(день), 0 Лк c Ік;
- Об'єктив: f = 3.6 мм (кут огляду 80.1 °);
- Частота кадрів: 5МП – 20к/с, 4МП/2МП – 25к/с;
- Функції: BLC, AGC, DWDR, 2D-DNR день/ніч (ICR), OSD-меню;
- Інтерфейси: аналоговий вихід BNC із кнопкою перемикання форматів;
- Вбудований мікрофон;
- ІЧ підсвічування 30 метрів;
- IP67,
- DC 12В/3.7Вт,
- 158x61x58 мм,
- 292г

Комплектація:
- Камера DS-2CE16H0T-ITFS (3.6 ММ)
- Набор кріпильних елементів
- Монтажний трафарет
- Інструкція
| Матриця | 5 МП CMOS |
|---|---|
| Мін. чутливість | 0.01 лк/ F1.2 (колір), 0 лк з ІЧ |
| Швидкість затвора | 1/25 - 1/50 000 с |
| Регулювання по осях | Поворот: 0 ° ~ 355 °; Нахил: 0 ° ~ 75 °; Обертання: 0 ° ~ 355 ° |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 30м |
| Фокусна відстань | 3.6 мм |
| Кути огляду | Г: 80.1°; В: 63.7°; Д: 105.9° |
| Частота кадрів (головний потік) | 2560 × 1944 - 20к/с |
| Придушення шуму (DNR) | 2D |
| BLC | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| DWDR | Підтримує |
| Аудіо інтерфейси | вбудований мікрофон |
| Живлення | 12В DC |
| Потужність споживання | 3.7 Вт |
| Робоча температура | -40°C - +60°C |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Розміри | 158х61х58 мм |
| Вага | 292 г |
| Матеріал | метал |
| Кількість в ящику | 45 шт |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 75 x 75 x 170 мм |
| Вага брутто | 0.4 кг |
| Строк гарантії | 24 міс. |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Дальність LED підсвічування | 30 м |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 30 м |
| Датчик руху | Так |
| Застосування | Внутрішня/Вулична |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Наявність ІЧ-підсвічування | Так |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Стан | Новий |
| Тип камери | HD-TVI |
| Тип матриці | CMOS |
| Форм-фактор | Циліндричний (bullet) |
| Робота з зображенням | |
| BLC | Так |
| DNR | 2D |
| DSS | Так |
| WDR | Так |
| Виявлення руху | Так |
| Приватні маски | Так |
| Розпізнавання номерів | Ні |
| Інтерфейси | |
| ІЧ-порт | Так |
| Аудиовихід | Так |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Мікрофонний вхід | Так |
| Порт для SD-карти | Так |
| Матриця | |
| ІЧ-фільтр, що відключається | Так |
| Кількість мегапікселів | 5 Мп |
| Роздільна здатність матриці | 2560×1944 |
| Чутливість | 0.01 люкс |
| Загальні | |
| Антивандальний корпус | Так |
| Вага | 292 г |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP67 |
| Колір | Білий |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Підігрів корпусу | Ні |
| Об'єктив | |
| Кут огляду по вертикалі | 63.7 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 80.1 град. |
| Максимальне значення фокусної відстані | 3.6 мм |
| Можливість зміни об'єктивів | Ні |
| Мінімальне значення фокусної відстані | 3.6 мм |
| Світлосила об'єктива | 1.2 F |
| Тип об'єктива | Фіксований |
| Фокусна відстань | 3.6 мм |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Горизонтальний кут огляду, градус | 51-80 |
| Дальність підсвічування, м | 30 і менше |
| Клас захисту | IP67 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Живлення | 12В DС |
| Підтримка аудіо | вбудований мікрофон |
| Роздільна здатність | 5 МП |
| Тип | HD-TVI |
| Тип об'єктива | Фіксований |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Чутливість, лк | 0.01 - 0.09 |
- Ціна: 1 892 ₴




