
Turbo HD циліндрична відеокамера Hikvision DS-2CE16U0T-IT3F 3.6 мм 8 Мп IP67
- Немає в наявності
- Код: 99-00001518
3 385 ₴
- +380 (50) 249-08-74
DS-2CE16U0T-IT3F - мультиформатна аналогова відеокамера Hikvision Turbo HD. Має високу роздільну здатність, чутливу матрицю і додаткове підсвічування з гарним радіусом дії. Камера веде трансляції та запис у форматі 4K. Задіяно кілька технологій придушення шуму та відблисків. Існує регулювання різкості та інших параметрів зображення. Метало-пластиковий корпус з кронштейном характеризується стійкістю та адаптацією до змінних умов. Пристрій веде спостереження цілодобово, включаючи періоди відсутності освітлення. І тому вмикається розумна ІЧ-система. DS-2CE16U0T-IT3F має фокусну відстань у 3,6мм. Підходить для постійного моніторингу торгових точок, прохідних, робочих місць на виробництвах та офісах, а також у коридорах та інших приміщеннях.
Камера відеоспостереження DS-2CE16U0T-IT3F (3.6мм) – це камера для створення та модернізації систем відеоспостереження. Завдяки хорошій матриці, камера здатна проводити зйомку з роздільною здатністю до 8 мегапікселів. Також можна вибрати формат на 2 та 4 мегапікселі – все залежить від ваших побажань та цілей. Залежно від вибраного формату швидкість запису може варіюватися від 12,5 до 25 кадрів в секунду.

Встановлено фіксований об'єктив 3,6 мм, здатний забезпечити кут огляду до 79 градусів. Досить широко представлений функціональний арсенал, що сприяє покращенню якості в будь-яких умовах експлуатації.
Для зйомки вночі доби, використовується інфрачервоне підсвічування з дальністю роботу до 60 метрів. Відрізняється високою герметичністю – IP67, що дає змогу успішно виконувати роботи за будь-яких погодних умов.

Особливості:
- 8 Мп Turbo HD;
- Підтримка форматів: TVI/AHD/CVI/CVBS;
- Матриця: CMOS;
- Чутливість: 0.01 лк/F1.2(день), 0 лк з ІЧ;
- Об'єктив: f = 3.6 мм (кут огляду 79 °);
- Частота кадрів: TVI: 8МП – 12.5к/с, 4МП/2МП: 25к/с, AHD/CVI: 8МП – 12к/с;
- Функції: день/ніч (ICR), BLC/HLC/DWDR, 2D DNR;
- Інтерфейси: аналоговий вихід, що перемикається;
- ІЧ підсвічування 60 м;
- DC 12В/3Вт,
- IP67, 82х87х218 мм, 420г
Комплектація:
- Камера DS-2CE16U0T-IT3F (3.6мм)
- Набір кріпильних елементів
- Монтажний трафарет
- Інструкція
| Матриця | 8.29 Мп CMOS |
|---|---|
| Макс. роздільна здатність | 3840х2160 |
| Мін. чутливість | 0.01 лк/F1.2(Цвет), 0 лк з ІЧ |
| Швидкість затвора | 1/12.5 - 1/50 000 с |
| Режим день/ніч | Авто (ICR) / колір / Ч / Б |
| Регулювання по осях | Поворот: 0 ° ~ 360 °; Нахил: 0 ° ~ 180 °; Обертання: 0 ° ~ 360 ° |
| Тип підсвічування | Smart ІЧ |
| Дальність підсвічування | 60 м |
| Фокусна відстань | 3.6 мм |
| Кріплення об'єктива | М12 |
| Кути огляду | Г: 79° |
| Підтримка роздільної здатності | 8МП, 4МП, 2МП |
| Частота кадрів (головний потік) | TVI: 8МП - 12.5к / с, 4МП / 2Мп - 25 к / с, AHD: 8МП - 15к / с CVI: 8МП - 12.5к / с, CVBS: PAL / NTSC |
| Регулювання посилення (AGC) | підтримує |
| Придушення шуму (DNR) | 2D DNR |
| Баланс білого | Авто / вручну |
| BLC | Підтримує |
| HLC | підтримує |
| DWDR | підтримує |
| Налаштування зображення | Яскравість, Різкість, STD / HIGH-SAT |
| Відео інтерфейси | Перемикається TVI / AHD / CVI / CVBS |
| Живлення | DC 12В ± 25% |
| Потужність споживання | 3 Вт |
| Робоча температура | -40°C - +60°C |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Розміри | 82x87x218 мм |
| Вага | 420 г |
| Матеріал | Метал + Пластик |
| Кількість в ящику | 32 шт |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 23 x 488 x 508 мм |
| Вага брутто | 0.623 кг |
| Строк гарантії | 24 міс. |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 60 м |
| Датчик руху | Так |
| Застосування | Внутрішня/Вулична |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Наявність ІЧ-підсвічування | Так |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Роздільна здатність (Мп) | 8 |
| Стан | Новий |
| Тип камери | HD-TVI |
| Тип матриці | CMOS |
| Форм-фактор | Циліндричний (bullet) |
| Робота з зображенням | |
| BLC | Так |
| DNR | 2D |
| DSS | Так |
| WDR | Так |
| Виявлення руху | Так |
| Приватні маски | Так |
| Розпізнавання номерів | Ні |
| Інтерфейси | |
| ІЧ-порт | Так |
| Аудиовихід | Так |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Мікрофонний вхід | Так |
| Порт для SD-карти | Так |
| Матриця | |
| ІЧ-фільтр, що відключається | Так |
| Кількість мегапікселів | 8 Мп |
| Роздільна здатність матриці | 3840х2160 |
| Чутливість | 0.01 люкс |
| Загальні | |
| Антивандальний корпус | Так |
| Вага | 420 г |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Живлення | Мережа 12В |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP67 |
| Колір | Білий |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Підігрів корпусу | Ні |
| Об'єктив | |
| Кут огляду по горизонталі | 79 град. |
| Максимальне значення фокусної відстані | 3.6 мм |
| Можливість зміни об'єктивів | Ні |
| Мінімальне значення фокусної відстані | 3.6 мм |
| Світлосила об'єктива | 1.2 F |
| Тип об'єктива | Фіксований |
| Фокусна відстань | 3.6 мм |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Горизонтальний кут огляду, градус | 51-80 |
| Дальність підсвічування, м | 60 |
| Клас захисту | IP67 |
| Матеріал корпусу | пластик/метал |
| Роздільна здатність | 8 МП |
| Тип | HD-TVI |
| Тип об'єктива | Фіксований |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Чутливість, лк | 0.01 - 0.09 |
- Ціна: 3 385 ₴




