
Купольна Turbo HD відеокамера Hikvision DS-2CE76U0T-ITMF 2.8 мм 8 Мп IP67
- Немає в наявності
- Код: 99-00001508
2 731 ₴
- +380 (50) 249-08-74
Мініатюрна 8 мегапіксельна мультиформатна TurboHD відеокамера DS-2CE76U0T-ITMF з інфрачервоним підсвічуванням серії U0T від виробника Hikvision - прекрасний вибір для організації відеоспостереження за приватним будинком, офісом або нежитловим приміщенням. З її допомогою можна контролювати периметр в приміщенні, а підтримка всіх форматів TVI/AHD/CVI/CVBS робить її універсальним рішенням.
Камера виконана в форм-факторі Turret, матеріал корпусу пластик. Зовнішні інтерфейси представлені у вигляді косички з двома роз’ємами тип мама:живлення DC 12В, інтерфейс BNC для підключення коаксіального кабелю.
Одне з основних переваг камери - її бюджетна ціна, камера оснащена сенсором з роздільною здатністю 8МП (3840х2160), об’єктивом з фокусною відстанню 2.8 мм і кутом огляду по горизонталі 102.9 °, режимом день/ніч з дальністю ІЧ підсвічування до 30 метрів.
Хочеться відзначити деякі плюси пристрої - експлуатація при температурах від -40 ° C до +60 ° C, низьке енергоспоживання, зручне регулювання в 3х площинах і наявність OSD меню управління.
| Матриця | 8.29 Мп CMOS |
|---|---|
| Макс. роздільна здатність | 3840x2160 |
| Мін. чутливість | 0.01 Люкс / F1.2 (Колір), 0 Люкс з ІК |
| Швидкість затвора | 1 / 12.5 - 1/50 000с |
| Регулювання по осях | Поворот: 0 ° ~ 360 °; Нахил: 0 ° ~ 75 °; Обертання: 0 ° ~ 360 ° |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Фокусна відстань | 2,8 мм |
| Кути огляду | H: 102,9 ° |
| Підтримка роздільної здатності | 8Мп, 4 Мп, 2 Мп |
| Частота кадрів (головний потік) | TVI: 8Мп@12.5к/с, 4МП @ 25к / с, 2Мп @ 25к / с, AHD: 8Мп @ 15к / с CVI: 8Мп@12.5к/с CVBS: PAL / NTSC |
| Регулювання посилення (AGC) | підтримується |
| Придушення шуму (DNR) | 2D DNR |
| BLC | підтримується |
| HLC | підтримується |
| DWDR | підтримується |
| Живлення | DC 12В |
| Потужність споживання | 2.9 Вт |
| Робоча температура | -40 ° C - + 60 ° C |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Розміри | 83х90х79 мм |
| Вага | 300 г |
| Матеріал | метал |
| Кількість в ящику | 36 шт |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 115 x 85 x 115 мм |
| Вага брутто | 0.38 кг |
| Строк гарантії | 24 міс. |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 30 м |
| Датчик руху | Так |
| Застосування | Внутрішня |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Наявність ІЧ-підсвічування | Так |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Роздільна здатність (Мп) | 8 |
| Стан | Новий |
| Тип камери | HD-TVI |
| Тип матриці | CMOS |
| Форм-фактор | Купольний |
| Робота з зображенням | |
| BLC | Так |
| DNR | 3D |
| DSS | Так |
| WDR | Так |
| Виявлення руху | Так |
| Приватні маски | Так |
| Інтерфейси | |
| ІЧ-порт | Так |
| Аудиовихід | Так |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Мікрофонний вхід | Так |
| Порт для SD-карти | Так |
| Матриця | |
| ІЧ-фільтр, що відключається | Так |
| Кількість мегапікселів | 8 Мп |
| Роздільна здатність матриці | 3840х2160 |
| Чутливість | 0.01 люкс |
| Загальні | |
| Антивандальний корпус | Так |
| Вага | 300 г |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Живлення | Мережа 12В |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP67 |
| Колір | Білий |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Підігрів корпусу | Ні |
| Об'єктив | |
| Кут огляду по горизонталі | 102.9 град. |
| Максимальне значення фокусної відстані | 2.8 мм |
| Можливість зміни об'єктивів | Ні |
| Мінімальне значення фокусної відстані | 2.8 мм |
| Світлосила об'єктива | 1.2 F |
| Тип об'єктива | Фіксований |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Дальність підсвічування, м | 30 і менше |
| Клас захисту | IP67 |
| Роздільна здатність | 8 МП |
| Тип | HD-TVI |
| Тип об'єктива | Фіксований |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Чутливість, лк | 0.01 - 0.09 |
- Ціна: 2 731 ₴




