
Жорсткий диск 4TB Seagate Skyhawk ST4000VX016 для відеоспостереження
- Немає в наявності
- Код: 99-00014437
4 558 ₴
0 (800) 35-37-09
- +380 (50) 249-08-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Середній час напрацювання на відмову 1 млн. годин — розрахований на високий робочий цикл запису в SkyHawk. Підтримка команд ATA AV – підтримка команд потокового відео через SkyHawk. Найкращі у своєму класі акустичні характеристики означають практично безшумну роботу. Вбудоване відновлення після помилок для безперервної потокової передачі відео. Відповідає вимогам RoHS у Китаї та Європі. Повноцінна багатосекторна передача без втручання локального процесора. Підтримка режиму живлення Idle3. Низька потужність активності. Низька швидкість обертання шпинделя.
| Форм-фактор | 3.5" |
|---|---|
| Ємність | 4 Тб |
| Інтерфейс користувача | SATAIII |
| Кеш-пам'ять | 256 МБ |
| Макс. швидкість тривалої передачі | 180 МБ/c |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 100 x 22 x 145 мм |
| Вага брутто | 0.44 кг |
| Строк гарантії | 36 міс. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Seagate |
| Призначення | Для відеоспостереження |
| Тип диска | HDD |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Бонусі | Придбання за бонуси |
| Місткість | 4ТБ |
| Тип | HDD |
- Ціна: 4 558 ₴

