
Шафа телекомунікаційна напольна IPCOM C-33U-06-06-ДС-ПГ-1-7035
- Немає в наявності
- Код: 99-00012555
18 885 ₴
- +380 (50) 249-08-74
СЕРВЕРНА ШАФА IPCOM С-33U-06-06-ДС-ПГ-1 підлогова серії С є готовим рішенням по розміщенню активного і пасивного телекомунікаційного обладнання виконаного в 19'' стандарті. Висота шафи становить 33U c максимально статичним навантаженням в 1000 кг. Даного навантаження вистачає для більшості рішень по розміщенню обладнання і побудови мереж і вузлів зв'язку. Комутаційна шафа оснащена посиленими стійками для зручного кріплення обладнання і фіксації його по глибині. Зручні знімні панелі, які висять на петлях і фіксуються замком, дозволяють організувати зручний доступ до активного обладнання. Панель легко знімається і фіксується без особливих зусиль досить просто повернути ключ. Доступ або кріплення обладнання здійснюється з 4-х сторін. Для кабельних вводів на задній частині шафи розроблена знімна панель з заглушкою. Кабельні вводи розташовуються на верхній і нижній стінці шафи. На заглушки можна встановити спеціальні щіткові введення, яки захистять від пилу. Скляні двері дозволяють в будь-який момент оцінити працездатність обладнання. Циркуляцію повітря в шафі забезпечують перфоровані кишені у верхній і нижній частині корпусу. Якщо природного охолодження недостатньо, то на кришку або дно кріпиться блок вентиляторів. Для зняття статичного розряду всередині шафи, конструкцією передбачені наявність клем заземлення на корпусі і дверях. Шафа поставляється в розібраному вигляді і легка у збірці.
| Висота, U | 33 |
| Артикул | Тцб-0009832 |
| Ширина, мм | 600 |
| Глибина, мм | 600 |
| Крок регулювання монтажних стійок, мм | 25 |
| Тип передніх дверей | Скло |
| Кут відкриття дверей | 180° |
| Кабельні вводи | по два в підставі і даху |
| Покриття | порошково-полімерне |
| Колір | Світло сірий (RAL 7035) |
| Ступінь захисту | IP30 |
| Тип виконання | Підлогове |
| Макс. стат. навантаження | 1000 кг |
| Виробник | IPCOM |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник | Україна |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ipcom |
| Країна виробник | Україна |
| Варіант установки | Підлоговий |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Максимально допустима статичне навантаження | 1000 кг |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 30 |
| Тип використання | Для внутрішніх робіт |
| Тип корпусу | Шафа телекомунікаційна |
| Тип продукції | Готовий продукт |
| Тип стійки | Серверна |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 600 мм |
| Робоча висота (U) | 33U |
| Робоча глибина (мм) | 600 |
| Робоча ширина (") | 19" |
| Ширина | 600 мм |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Бонусі | Придбання за бонуси |
| Розмір | 33U |
- Ціна: 18 885 ₴


