
Аналогова HDTVI відеокамера Hikvision DS-2CE10DF3T-LFS 2.8 мм 2 Мп IP67
- Немає в наявності
- Код: 99-00017269
2 193 ₴
- +380 (50) 249-08-74
Камера відеоспостереження 2МП TurboHD Hikvision DS-2CE10DF3T-LFS (2.8 мм) являє собою надійне рішення для забезпечення безпеки на відкритому повітрі. Вона ідеально підходить для розміщення на прибудинковій території приватного будинку, офісу або магазину.
З її циліндричною формою легко встановлювати камеру на стінах або стелях. Металевий корпус Hikvision DS-2CE10DF3T-LFS і ступінь захисту IP67 забезпечують захист від пилу і вологи, а також дають змогу працювати в широкому температурному діапазоні (-40°C ~ +60°C).
Об'єктив камери з фокусною відстанню 2.8 мм гарантує широкий кут огляду в 105 градусів. Так само пристрій оснащений кольоровою матрицею 2 Мп CMOS з роздільною здатністю 1920x1080 пікселів і зі швидкістю захоплення до 25/30 кадрів в секунду.
Для видимості в умовах повної темряви, вбудовані ІЧ підсвічування і LED висвітлюють зону перед камерою на відстані до 20 метрів.
Камера відеоспостереження має вбудований мікрофон для запису звуку разом із відео. Це дає повне аудіо-візуальне уявлення того, що відбувається на об'єкті, даючи змогу оперативно реагувати на нештатні ситуації.
Технології, включені в пристрій, як-от WDR, BLC і HLC, роблять зображення чіткими та якісними навіть за різної яскравості та зменшують ефекти світлових засвічень.
Порти для чотирьох сигналів, що перемикаються (TVI/AHD/CVI/CVBS), робить камеру сумісною з різними пристроями та системами відеоспостереження.
Комплектація:
- Камера
- Монтажний комплект
- Монтажний шаблон
- Інструкція
| Матриця | 2 МП CMOS |
|---|---|
| Мін. чутливість | 0,0005 люкс (F1.0, AGC ВКЛ), 0 люкс при білому світлі |
| Швидкість затвора | 1/25 - 1/50 000 c |
| Придушення шуму (DNR) | 3D |
| WDR | 130 дБ |
| BLC | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| ROI | 4 зони |
| Регулювання по осях | Панорамування: 0° до 360°, наклон: 0° до 90°, поворот: 0° до 360° |
| Фокусна відстань | 2.8мм |
| Кути огляду | Г: 105°, В: 56°, Д: 123° |
| Тип підсвічування | ІЧ+видиме світло |
| Дальність підсвічування | 20м |
| Частота кадрів (головний потік) | 1080p - 25 к/с |
| Аудіо інтерфейси | вбудований мікрофон |
| Основні функції обробки | 4 зони маскування |
| Живлення | 12В DC |
| Потужність споживання | 5 Вт |
| Робоча температура | -40 °C - +60 °C |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Розміри | 161.1 × 68.4 × 65.1 мм |
| Вага | 405 г |
| Матеріал | метал |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 100 x 80 x 170 мм |
| Вага брутто | 0.5 кг |
| Строк гарантії | 24 міс. |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Дальність LED підсвічування | 20 м |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 20 м |
| Датчик руху | Так |
| Застосування | Вулична |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Наявність LED-підсвічування | Так |
| Наявність ІЧ-підсвічування | Так |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Роздільна здатність (Мп) | 2 |
| Стан | Новий |
| Тип камери | HD-TVI |
| Тип матриці | CMOS |
| Форм-фактор | Циліндричний (bullet) |
| Робота з зображенням | |
| BLC | Так |
| DNR | 3D |
| DSS | Так |
| WDR | Так |
| Виявлення руху | Так |
| Приватні маски | Так |
| Розпізнавання номерів | Ні |
| Інтерфейси | |
| ІЧ-порт | Так |
| Аудиовихід | Так |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Мікрофонний вхід | Так |
| Порт для SD-карти | Так |
| Матриця | |
| ІЧ-фільтр, що відключається | Так |
| Кількість мегапікселів | 2 Мп |
| Загальні | |
| Антивандальний корпус | Так |
| Вага | 405 г |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Живлення | Мережа 12В |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP67 |
| Колір | Білий |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Підігрів корпусу | Ні |
| Об'єктив | |
| Кут огляду по вертикалі | 56 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 105 град. |
| Максимальне значення фокусної відстані | 2.8 мм |
| Можливість зміни об'єктивів | Ні |
| Мінімальне значення фокусної відстані | 2.8 мм |
| Тип об'єктива | Фіксований |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Аналітика | Детектор руху |
| Горизонтальний кут огляду, градус | 100 и більше |
| Дальність підсвічування, м | 30 і менше |
| Клас захисту | IP67 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Підтримка аудіо | вбудований мікрофон |
| Роздільна здатність | 2 МП |
| Технології | ColorVu |
| Тип | HD-TVI |
| Тип об'єктива | Фіксований |
| Тип підсвічування | ІЧ+видиме світло |
| Чутливість, лк | менше 0.001 |
- Ціна: 2 193 ₴




