
Аналогова циліндрична HDCVI ИК Starlight відеокамера Dahua DH-HAC-HFW1231TMP-I8-A 3.6 мм 2 Мп IP67
- Немає в наявності
- Код: 99-00018574
2 408 ₴
0 (800) 35-37-09
- +380 (50) 249-08-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Циліндрична камера Dahua DH-HAC-HFW1231TMP-I8-A з роздільною здатністю 2 мегапікселі оснащена технологією Starlight для високоякісної нічної зйомки. Вона забезпечує максимальну роздільну здатність 1080p при швидкості до 30 кадрів на секунду. Має фіксований об'єктив 3.6 мм, а також підтримує перемикання між форматами CVI/CVBS/AHD/TVI для універсального застосування.
Вбудований мікрофон дозволяє записувати звукову інформацію. Максимальна довжина інфрачервоного підсвічування становить 80 метрів, з функцією Smart IR для оптимального освітлення в темний час доби. Камера має захист від пилу та вологи за стандартом IP67, забезпечуючи надійну роботу навіть у несприятливих погодних умовах.
Характеристики камери Dahua DH-HAC-HFW1231TMP-I8-A
- Роздільна здатність 2МП 25к/с;
- Фокус 3.6 мм (кут огляду 86°);
- Мікрофон вбудований;
- ІЧ підсвічування (до 80м);
- CVI/CVBS/AHD/TVI;
- 12V DC;
- IP67;
- Колір корпусу – білий
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Країна виробник | Китай |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 80 м |
| Датчик руху | Так |
| Застосування | Внутрішня/Вулична |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Наявність LED-підсвічування | Ні |
| Наявність ІЧ-підсвічування | Так |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Роздільна здатність (Мп) | 2 |
| Стан | Новий |
| Тип камери | HDCVI |
| Тип матриці | CMOS |
| Форм-фактор | Циліндричний (bullet) |
| Фізичний розмір матриці | 1/2.8" |
| Робота з зображенням | |
| BLC | Так |
| DNR | 3D |
| DSS | Так |
| WDR | Так |
| Виявлення руху | Так |
| Приватні маски | Так |
| Розпізнавання номерів | Ні |
| Інтерфейси | |
| ІЧ-порт | Так |
| Аудиовихід | Так |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Мікрофонний вхід | Так |
| Порт для SD-карти | Так |
| Матриця | |
| ІЧ-фільтр, що відключається | Так |
| Кількість мегапікселів | 2 Мп |
| Роздільна здатність матриці | 1920x1080 |
| Чутливість | 0.002 люкс |
| Загальні | |
| Антивандальний корпус | Так |
| Вага | 650 г |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Живлення | Мережа 12В |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP67 |
| Колір | Білий |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Підігрів корпусу | Ні |
| Об'єктив | |
| Кут огляду по вертикалі | 46 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 86 град. |
| Максимальне значення фокусної відстані | 3.6 мм |
| Можливість зміни об'єктивів | Ні |
| Мінімальне значення фокусної відстані | 3.6 мм |
| Світлосила об'єктива | 1.6 F |
| Тип об'єктива | Фіксований |
| Фокусна відстань | 3.6 мм |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Горизонтальний кут огляду, градус | 81-99 |
| Дальність підсвічування, м | 80 |
| Клас захисту | IP67 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Підтримка аудіо | вбудований мікрофон |
| Роздільна здатність | 2 МП |
| Розмір матриці, дюйм | 1/2.8 |
| Технології | Starlight |
| Тип | HD-CVI |
| Тип об'єктива | Фіксований |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Чутливість, лк | 0.001 - 0.009 |
- Ціна: 2 408 ₴




