
Аналогова купольна HDCVI відеокамера Dahua DH-HAC-HDW1200TQP-A 3.6 мм 2 Мп IP67
- Немає в наявності
- Код: 99-00017434
1 591 ₴
- +380 (50) 249-08-74
Камера відеоспостереження Dahua DH-HAC-HDW1200TQP-A є чудовим вибором для забезпечення безпеки в різних середовищах, як усередині будівель, так і на відкритому повітрі. Вона має міцний корпус, виготовлений з металу та пластику, і має ступінь захисту IP67, що гарантує надійний захист від пилу та вологи.
Ця модель оснащена об'єктивом з фокусною відстанню 3.6 мм і кутом огляду в 83 градуси. Внутрішній сенсор має роздільну здатність 2 мегапікселі та підтримує запис відео зі швидкістю до 25 кадрів за секунду. Інфрачервоне підсвічування дає змогу камері ефективно працювати в умовах низької освітленості на відстані до 40 метрів.
Пристрій також обладнано вбудованим мікрофоном, який записує звук разом із відео. Це дає змогу отримувати більш повне уявлення про те, що відбувається на об'єкті, й оперативно реагувати на нештатні ситуації.
У моделі реалізовані функції DNR 3D, DWDR, BLC і HLC, які покращують якість зображення в складних умовах освітлення. Камера має такі можливості в області виявлення та ідентифікації об'єктів: об'єкти можуть бути виявлені на відстані до 50 метрів, спостереження за об'єктом до 20 метрів, розпізнавання - до 10 метрів, а ідентифікація - до 5 метрів.
Комплектація:
- Камера
- Монтажний комплект
- Монтажний трафарет
- Кронштейн
- Інструкція
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
|---|---|
| Мін. чутливість | 0.02 лк/F1.9, 0 лк з ІЧ |
| Швидкість затвора | 1/25-1/100 000 с |
| Режим день/ніч | ІЧ |
| Регулювання по осях | Поворот: 0 ° ~ 360 °; Нахил: 0 ° ~ 78 °; Обертання: 0 ° ~ 360 ° |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Кількість діодів | 2 |
| Дальність підсвічування | 40 м |
| Фокусна відстань | 3.6 мм |
| Апертура | F1.9 |
| Кути огляду | Д:100°; Г: 84°; В: 45° |
| Виявлення об'єкта | 50 м |
| Спостереження за об'єктом | 20 м |
| Розпізнавання об'єкту | 10 м |
| Ідентифікація об'єкта | 5 м |
| Роздільна здатність відео | 1080P (1920×1080); 720P (1280×720); 960H (960× 576/960×480) |
| Частота кадрів (головний потік) | 1080p 25 к/с, 720 р 25/50 к/с |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Придушення шуму (DNR) | 2D |
| Основні функції обробки | 8 зон маскування |
| Defog | Підтримує |
| BLC | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| DWDR | Підтримує |
| Живлення | 12В DC |
| Потужність споживання | 3 Вт |
| Робоча температура | -40°C - +60°C |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Розміри | Ф110х101 мм |
| Вага | 320 г |
| Матеріал | метал+пластик |
| Кількість в ящику | 24 шт |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 93 x 93 x 97 мм |
| Вага брутто | 0.17 кг |
| Строк гарантії | 24 міс. |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Об'єктив | |
| Фокусна відстань | 3.6 мм |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Горизонтальний кут огляду, градус | 81-99 |
| Дальність підсвічування, м | 40 |
| Клас захисту | IP67 |
| Матеріал корпусу | пластик/метал |
| Живлення | 12В DС |
| Підтримка аудіо | вбудований мікрофон |
| Роздільна здатність | 2 МП |
| Тип | HD-CVI |
| Тип об'єктива | Фіксований |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Форм-фактор | Купольна (eye-ball) |
- Ціна: 1 591 ₴



