
Аналогова купольна HDCVI відеокамера Dahua DH-HAC-T1A21P-U 2.8 мм 2 Мп
- Немає в наявності
- Код: 99-00019687
1 039 ₴
- +380 (50) 249-08-74
Внутрішня камера Dahua DH-HAC-T1A21P-U із серії Cooper пропонує ефективне і просте рішення для відеоспостереження. Її корпус виконаний з міцного пластику, і має об'єктив з фокусною відстанню 2.8 мм і кутом огляду 80 градусів.
Висока якість зображення та ІЧ-підсвічування
Камера оснащена 2-мегапіксельною CMOS матрицею, яка записує відео з частотою 25 кадрів за секунду. Завдяки інтелектуальному інфрачервоному підсвічуванню, пристрій забезпечує якісне зображення навіть при слабкому освітленні, з дальністю дії до 25 метрів.
Зручність під'єднання та підтримка технологій
Технологія HDCVI дає змогу передавати відео, дані та живлення по одному коаксіальному кабелю, що значно спрощує процес встановлення. Камера може передавати сигнал на відстань до 700 метрів через коаксіальний кабель і до 300 метрів через UTP кабель. Підтримка форматів CVI, CVBS, AHD і TVI забезпечує сумісність із різними системами відеоспостереження.
Комплектація:
- Камера
- Монтажний комплект
- Інструкція
| Матриця | 2 MP CMOS |
|---|---|
| Мін. чутливість | 0,02 люкс при F2.0 (кольоровий, 30 IRE); 0,002 люкс при F2.0 (Ч/Б, 30 IRE); 0 люкс (освітлювач увімкнено) |
| Швидкість затвора | 1/25 - 1/100 000 с |
| Регулювання по осях | Поворот: 0 ° ~ 360 °; Нахил: 0 ° ~ 78 °; Обертання: 0 ° ~ 360 ° |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 25 м |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Апертура | F2.0 |
| Кути огляду | Г: 100°; В: 54°; Д: 117° |
| Виявлення об'єкта | 44 м |
| Спостереження за об'єктом | 17 м |
| Розпізнавання об'єкту | 8 м |
| Ідентифікація об'єкта | 4 м |
| Частота кадрів (головний потік) | 1080p - 25к/с |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Придушення шуму (DNR) | 2D |
| BLC | Підтримує |
| DWDR | Підтримує |
| Живлення | 12В DC |
| Потужність споживання | 2.3 Вт |
| Робоча температура | -40° C - +60° C |
| Розміри | Ф85х77.1 мм |
| Вага | 110 г |
| Матеріал | пластик |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 90 x 80 x 90 мм |
| Вага брутто | 0.16 кг |
| Строк гарантії | 24 міс. |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Країна виробник | Китай |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 25 м |
| Датчик руху | Так |
| Застосування | Внутрішня |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Наявність LED-підсвічування | Ні |
| Наявність ІЧ-підсвічування | Так |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Роздільна здатність (Мп) | 2 |
| Стан | Новий |
| Тип камери | HDCVI |
| Тип матриці | CMOS |
| Форм-фактор | Купольний |
| Фізичний розмір матриці | 1/2.7" |
| Робота з зображенням | |
| BLC | Так |
| DNR | 2D |
| DSS | Так |
| WDR | Так |
| Виявлення руху | Так |
| Приватні маски | Так |
| Розпізнавання номерів | Так |
| Інтерфейси | |
| ІЧ-порт | Так |
| Аудиовихід | Так |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Мікрофонний вхід | Так |
| Порт для SD-карти | Так |
| Матриця | |
| ІЧ-фільтр, що відключається | Так |
| Кількість мегапікселів | 2 Мп |
| Роздільна здатність матриці | 1920x1080 |
| Чутливість | 0.02 люкс |
| Загальні | |
| Антивандальний корпус | Так |
| Вага | 110 г |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Живлення | Мережа 12В |
| Колір | Білий |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Підігрів корпусу | Ні |
| Об'єктив | |
| Кут огляду по вертикалі | 54 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 100 град. |
| Максимальне значення фокусної відстані | 2.8 мм |
| Можливість зміни об'єктивів | Ні |
| Мінімальне значення фокусної відстані | 2.9 мм |
| Світлосила об'єктива | 2 F |
| Тип об'єктива | Фіксований |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Горизонтальний кут огляду, градус | 100 и більше |
| Дальність підсвічування, м | 30 і менше |
| Клас захисту | внутрішні |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Підтримка аудіо | немає |
| Роздільна здатність | 2 МП |
| Тип | HD-CVI |
| Тип об'єктива | Фіксований |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Чутливість, лк | 0.001 - 0.009 |
- Ціна: 1 039 ₴




