
Цифрова IP відеокамера Imou Ranger 2 3MP-H1 PC-K2EP-3H1W 3.6 мм 3 Мп
- В наявності
- Код: 99-00024389
1 267 ₴
- +380 (50) 249-08-74
Wi-Fi камера IMOU IPC-K2EP-3H1W 3 Мп (3.6 мм) — мережева відеокамера, призначена для встановлення всередині будинку, офісу чи іншого приміщення.
Характеристики
Камера побудована на основі матриці 1/2.8” Progressive CMOS та має фокусну відстань об'єктива 3.6 мм. Ось ще деякі технічні характеристики цієї моделі:
- роздільна здатність: 3 Мп, 2304 x 1296;
- кут огляду по горизонталі: 83°;
- дальність ІЧ-підсвічування: 10 метрів (ч/б зйомка за низького рівня освітлення);
- підтримка картки пам'яті: microSD до 256 Гб;
- цифровий зум: 8х.
Дана модель має вбудований мікрофон і динамік, що дозволяє як виконувати запис або трансляцію відео зі звуком, так і забезпечує двостороннє аудіо, дозволяючи дистанційно переговорити з камерою, що знаходиться в полі зору, або включити сирену.
Підтримка сучасних стандартів компресії відео H.265/H.264 дозволяє зберігати хорошу якість відео, мінімізуючи мережеві ресурси, місце у сховище або на картці пам'яті.
У нас вказано рекомендовані виробником ціни на Wi-Fi камеру IMOU IPC-K2EP-3H1W 3 Мп (3.6 мм) та інші моделі цього бренду. У каталозі ви також знайдете повноцінні комплекти систем відеоспостереження, які вже готові до встановлення. Окрім цього, наша компанія пропонує послуги монтажу під ключ.
Смарт-функції та роботизований об'єктив
Камера оснащена вбудованими смарт-функціями, що дозволяють їй виявляти рух людини або завдяки наявності вбудованого мікрофона визначати аномальний звук. Це дозволить максимально швидко користувачу дізнатися про те, що відбувається на об'єкті. Повідомлення буде надіслано у застосунок користувача.
Наявність функції автотрекінгу дозволить безперервно спостерігати за переміщеннями об'єкта по всій площі приміщення. Поворотний об'єктив дозволяє панорамування в межах 355°.
Підключення по Wi-Fi
Камера оснащена вбудованим Wi-Fi, що дозволяє їй підключитися до Wi-Fi-мережі та передавати потокове відео без прокладання додаткової проводки. Це суттєво полегшує процес монтажу та налаштування пристрою.
Режим конфіденційності
Оскільки йдеться про камеру, яка встановлюється всередині приміщення, цілком логічно, що не весь час необхідний запис відео та розмов. Для цього в даній моделі реалізований Privacy Mode, що дозволяє вимикати камеру або мікрофон, коли в цьому є потреба.
Купівля та доставка
У нашому інтернет-магазині ви можете купити IMOU IPC-K2EP-3H1W та інші моделі відеокамер: вуличних та внутрішніх. У нас великий вибір, а якщо потрібно, наші менеджери допоможуть вибрати моделі, які найкраще підійдуть для ваших цілей.
Продаж в інтернет-магазині IMOU IPC-K2EP-3H1W доступний для фізичних та юридичних осіб. Для доставки по Україні ми користуємось послугами Нової Пошти. Якщо ж у вас є можливість особисто приїхати до нашого магазину для самовивезення у Києві, ми будемо раді вас бачити. Попередньо уточніть, що ваше замовлення вже укомплектоване і знаходиться в точці видачі.
Характеристики
| Матриця | 1/3” Progressive CMOS |
| Регулювання по осях | 355° панорамування та -5~80° нахилу |
| Фокусна відстань | 3.6 мм |
| Кути огляду | Г: 83°, В: 46°, Д: 100° |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 10 м |
| Відео компресія | H.265/H.264 |
| Частота кадрів (головний потік) | 2304 x 1296 - 25 к/с |
| Метод зберігання | microSD до 256 Гб |
| Аудіо інтерфейси | вбудований мікрофон та динамік |
| Мережеві інтерфейси | Wi-Fi: IEEE802.11b/g/n |
| Цифрове збільшення | 8х |
| Виявлення аудіо винятків | підтримує |
| Живлення | DC 5В 1A |
| Потужність споживання | 4 Вт |
| Робоча температура | -10°C - +45°C |
| Розміри | 77.4× 77.4 × 106.2 мм |
| Вага | 197 г |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IMOU |
| Країна виробник | Китай |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 10 м |
| Датчик руху | Так |
| Застосування | Внутрішня |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Наявність LED-підсвічування | Ні |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Роздільна здатність (Мп) | 3 |
| Стан | Новий |
| Тип камери | IP |
| Тип матриці | Progressive Scan CMOS |
| Форм-фактор | Поворотний |
| Фізичний розмір матриці | 1/3" |
| Робота з зображенням | |
| BLC | Так |
| DNR | 3D |
| DSS | Так |
| WDR | Так |
| Виявлення руху | Так |
| Приватні маски | Так |
| Розпізнавання номерів | Так |
| Матриця | |
| ІЧ-фільтр, що відключається | Так |
| Кількість мегапікселів | 3 Мп |
| Роздільна здатність матриці | 2048x1536 |
| Чутливість | 0.002 люкс |
| Загальні | |
| Антивандальний корпус | Так |
| Вага | 197 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 12В |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP67 |
| Колір | Білий |
| Максимальна робоча температура | 45 град. |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Підігрів корпусу | Ні |
| Інтерфейси | |
| Аудиовихід | Так |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Компонентний відеовихід | Ні |
| Мікрофонний вхід | Так |
| Порт для SD-карти | Так |
| Об'єктив | |
| Кут огляду по вертикалі | 46 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 83 град. |
| Максимальне значення фокусної відстані | 3.6 мм |
| Можливість зміни об'єктивів | Ні |
| Мінімальне значення фокусної відстані | 3.6 мм |
| Тип об'єктива | Фіксований |
| Фокусна відстань | 3.6 мм |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Аналітика | Детектор руху |
| Горизонтальний кут огляду, градус | 81-99 |
| Дальність підсвічування, м | 30 і менше |
| Клас захисту | внутрішні |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Особливості | Поворотний корпус |
| Підтримка аудіо | двостороннє аудіо |
| Підтримка локальної пам'яті, Гб | 256 |
| Роздільна здатність | 3 МП |
| Розмір матриці, дюйм | 1/2.8 |
| Тип | IP |
| Тип об'єктива | Фіксований |
| Тип підсвічування | ІЧ |
- Ціна: 1 267 ₴



