
Цифрова циліндрична IP відеокамера Imou Bullet 2E IPC-K3DP-3H0WF 2.8 мм 3 Мп IP67
- Немає в наявності
- Код: 99-00019570
1 935 ₴
- +380 (50) 249-08-74
IMOU IPC-K3DP-3H0WF - циліндрична IP-відеокамера з роздільною здатністю 3 Мп і фокусною відстанню 2.8 мм. Ключовою особливістю даної моделі є вбудований Wi-Fi, що дозволяє переглядати відео в реальному часі. Такі камери не вимагають прокладання довгих кабелів для підключення до мережі, що значно спрощує процес встановлення та використання.
Вбудовані смарт-функції даної камери дозволяють їй виявляти людей, реагувати на рух та аномальний звук, миттєво надсилаючи користувачеві повідомлення з попередженням. Ці функції підвищують ефективність вашої системи спостереження, зменшують кількість помилкових спрацьовувань і дозволяють зосередитись на певних об'єктах чи людях, які становлять інтерес.
Особливості:
Оснащена вбудованим мікрофоном і може не тільки записувати відео, але й захоплювати звукові дані, надаючи повноцінне аудіовізуальне відтворення подій, що відбуваються.
Завдяки технології FullColor камера може знімати кольорові зображення навіть за мінімального освітлення, що значно підвищує ефективність відеоспостереження в нічний час.
Камера підтримує мобільний моніторинг через програму та локальне зберігання даних на карті пам'яті до 512 ГБ.
Вбудована ІЧ-підсвічування дозволить висвітлити 30-метрову зону перед камерою навіть у повній темряві.
Передові стандарти компресії відео H.265/H.264, завдяки яким зберігається висока якість зображення за відносно невеликого розміру відеофайлу.
| Матриця | 1/3” Progressive CMOS |
|---|---|
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Кути огляду | Г: 88°, В: 49°, Д: 105° |
| Тип підсвічування | ІЧ+видиме світло |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Відео компресія | H.265/H.264 |
| Частота кадрів (головний потік) | 2880x1620 - 25 к/с |
| Метод зберігання | microSD до 512 Гб |
| Аудіо інтерфейси | вбудований мікрофон |
| Мережеві інтерфейси | 1 x 100Mbps Ethernet; Wi-Fi:IEEE802.111b/g/n/ax |
| Цифрове збільшення | 8х |
| Виявлення аудіо винятків | Підтримує |
| Живлення | DC 12В 0.5A |
| Потужність споживання | 6 Вт |
| Робоча температура | -30°C - +60°C |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Розміри | 165× 90 × 73 мм |
| Вага | 280 г |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 110 x 100 x 220 мм |
| Вага брутто | 0.52 кг |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IMOU |
| Країна виробник | Китай |
| Дальність LED підсвічування | 30 м |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 30 м |
| Датчик руху | Так |
| Застосування | Вулична |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Наявність LED-підсвічування | Так |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Роздільна здатність (Мп) | 3 |
| Стан | Новий |
| Тип камери | IP |
| Тип матриці | Progressive Scan CMOS |
| Форм-фактор | Циліндричний (bullet) |
| Робота з зображенням | |
| BLC | Так |
| DNR | 3D |
| DSS | Так |
| WDR | Так |
| Виявлення руху | Так |
| Приватні маски | Так |
| Розпізнавання номерів | Ні |
| Інтерфейси | |
| ІЧ-порт | Ні |
| Аудиовихід | Так |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Мікрофонний вхід | Так |
| Порт для SD-карти | Так |
| Загальні | |
| Антивандальний корпус | Так |
| Вага | 280 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 12В |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP67 |
| Колір | Білий |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Мінімальна робоча температура | -30 град. |
| Підігрів корпусу | Ні |
| Об'єктив | |
| Кут огляду по вертикалі | 49 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 88 град. |
| Максимальне значення фокусної відстані | 2.8 мм |
| Можливість зміни об'єктивів | Ні |
| Мінімальне значення фокусної відстані | 2.8 мм |
| Світлосила об'єктива | 1.6 F |
| Тип об'єктива | Фіксований |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Матриця | |
| Кількість мегапікселів | 5 Мп |
| Роздільна здатність матриці | 2688X1520 |
| Чутливість | 0.002 люкс |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Аналітика | Детектор руху |
| Горизонтальний кут огляду, градус | 81-99 |
| Дальність підсвічування, м | 30 і менше |
| Клас захисту | IP67 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Особливості | Сигналізація |
| Підтримка аудіо | вбудований мікрофон |
| Підтримка локальної пам'яті, Гб | 512 |
| Роздільна здатність | 3 МП |
| Розмір матриці, дюйм | 1/2.8 |
| Тип | IP |
| Тип об'єктива | Фіксований |
| Тип підсвічування | ІЧ+видиме світло |
- Ціна: 1 935 ₴





