
Цифрова циліндрична IP відеокамера Imou Bullet 2E IPC-K3DP-5H0WF 2.8 мм 5 Мп IP67
- Немає в наявності
- Код: 99-00019571
2 408 ₴
- +380 (50) 249-08-74
IMOU IPC-K3DP-5H0WF – циліндрична IP-відеокамера з роздільною здатністю 5 Мп та фокусною відстанню 2.8 мм. Ключовою особливістю даної моделі є вбудований Wi-Fi, що дозволяє переглядати відео в реальному часі. Такі камери не вимагають прокладання довгих кабелів для підключення до мережі, що значно спрощує процес встановлення та використання.
Вбудовані смарт-функції даної камери дозволяють їй виявляти людей, реагувати на рух та аномальний звук, миттєво надсилаючи користувачеві повідомлення з попередженням. Ці функції підвищують ефективність вашої системи спостереження, зменшують кількість помилкових спрацьовувань і дозволяють зосередитись на певних об'єктах чи людях, які становлять інтерес.
Особливості:
Оснащена вбудованим мікрофоном і може не тільки записувати відео, але й захоплювати звукові дані, надаючи повноцінне аудіовізуальне відтворення подій, що відбуваються.
Завдяки технології FullColor камера може знімати кольорові зображення навіть за мінімального освітлення, що значно підвищує ефективність відеоспостереження в нічний час.
Камера підтримує мобільний моніторинг через програму та локальне зберігання даних на карті пам'яті до 512 ГБ.
Вбудована ІЧ-підсвічування дозволить висвітлити 30-метрову зону перед камерою навіть у повній темряві.
Передові стандарти компресії відео H.265/H.264, завдяки яким зберігається висока якість зображення за відносно невеликого розміру відеофайлу.
| Бренд | iMou |
|---|---|
| Вид | корпусна |
| Тип об'єктива</th> | фіксований |
| Матриця | 1/3" progressive CMOS |
| Роздільна здатність | 5 Мп |
| Макс. роздільна здатність | 2880×1620 |
| Кут огляду, ° | 88 |
| Фокусна відстань, мм | 2.8 |
| Тип підсвічування | ІЧ + видиме світло |
| Дальність підсвічування, м | 30 |
| Підтримка аудіо | вбудований мікрофон |
| Підтримка карт памяти, Гб | 512 |
| Живлення | 12 В |
| Тип установки | вулична |
| Робоча температура, °C | -30 - +60 |
| Габарити, мм | 165×90×73 |
| Тригери тривоги | Smart-функції, Детектор руху |
| Smart-функції | Аудіо-виключення, Вторгнення в область, Перетин лінії, Цільові типи (людина/авто) |
| Особливості | Wi-Fi |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IMOU |
| Країна виробник | Китай |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 30 м |
| Датчик руху | Так |
| Застосування | Вулична |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Наявність LED-підсвічування | Ні |
| Наявність ІЧ-підсвічування | Так |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Роздільна здатність (Мп) | 5 |
| Стан | Новий |
| Тип камери | IP |
| Тип матриці | CMOS |
| Форм-фактор | Циліндричний (bullet) |
| Фізичний розмір матриці | 1/3" |
| Робота з зображенням | |
| BLC | Так |
| DNR | 2D |
| DSS | Так |
| WDR | Так |
| Виявлення руху | Так |
| Приватні маски | Так |
| Матриця | |
| ІЧ-фільтр, що відключається | Так |
| Кількість мегапікселів | 5 Мп |
| Роздільна здатність матриці | 2688X1520 |
| Чутливість | 0.002 люкс |
| Загальні | |
| Антивандальний корпус | Так |
| Вага | 280 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 12В |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP67 |
| Колір | Білий |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Мінімальна робоча температура | -30 град. |
| Підігрів корпусу | Ні |
| Інтерфейси | |
| Аудиовихід | Так |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Компонентний відеовихід | Ні |
| Мікрофонний вхід | Так |
| Порт для SD-карти | Так |
| Об'єктив | |
| Кут огляду по вертикалі | 49 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 88 град. |
| Максимальне значення фокусної відстані | 2.8 мм |
| Можливість зміни об'єктивів | Ні |
| Мінімальне значення фокусної відстані | 2.8 мм |
| Світлосила об'єктива | 1.6 F |
| Тип об'єктива | Фіксований |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Аналітика | Детектор руху |
| Горизонтальний кут огляду, градус | 81-99 |
| Дальність підсвічування, м | 30 і менше |
| Клас захисту | IP67 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Особливості | Сигналізація |
| Підтримка аудіо | вбудований мікрофон |
| Підтримка локальної пам'яті, Гб | 512 |
| Роздільна здатність | 5 МП |
| Розмір матриці, дюйм | 1/3 |
| Тип | IP |
| Тип об'єктива | Фіксований |
| Тип підсвічування | ІЧ+видиме світло |
- Ціна: 2 408 ₴





