
Цифровая купольна IP відеокамера Imou Turret SE 4MP-C IPC-T42EP-C 2.8 мм 4 Мп ІР67
- Немає в наявності
- Код: 99-00019575
2 494 ₴
- +380 (50) 249-08-74
Imou IPC-T42EP — це передове рішення для контролю та безпеки. Сучасна Wi-Fi-камера з функцією виявлення людини, нічним баченням, удосконаленою технологією стиснення та вбудованим мікрофоном стає ще більш універсальним та ефективним інструментом відеоспостереження.
Особливості Imou Turret SE IPC-T42EP
4-мегапіксельна камера надає якісне зображення у форматі Quad HD з високим ступенем деталізації. Легко підключається до Wi-Fi, забезпечуючи моментальне та зручне з'єднання. Так ви легко зможете дивитися відео в режимі реального часу, використовуючи свої пристрої, де б ви не знаходилися.
Удосконалена технологія стиснення гарантує ефективне використання ресурсів передачі даних, забезпечуючи високу якість зображення за мінімального використання пропускної спроможності мережі.
Основні функції та характеристики Imou Turret SE IPC-T42EP
Інфрачервоне нічне бачення дальністю 30 метрів забезпечує надійний моніторинг за умов повної темряви. Функція виявлення людини, розумне стеження з використанням технології штучного інтелекту та вбудований мікрофон дозволяють камері стежити більш точно та ефективно. Завдяки зоні виявлення, що настроюється, можна акцентувати увагу на по-справжньому важливих ділянках, зменшуючи ймовірність помилкових спрацьовувань.
Різноманітність способів зберігання інформації робить Imou IPC-T42EP ще універсальнішою. Використовуючи SD-карти, NVR або хмарні сервіси, ви можете вибрати оптимальний метод зберігання даних відповідно до ваших потреб. Це надає свободу вибору та гнучкість, а також забезпечує надійність архівування важливих моментів.
Сумісність із додатком та можливість отримання повідомлень у реальному часі вдосконалять процес моніторингу. Ви можете легко контролювати ситуацію на своєму пристрої, а сповіщення дозволяють миттєво реагувати на події, перебуваючи в будь-якій точці світу. Ці можливості роблять камеру не лише інструментом безпеки, але й засобом комфортної та ефективної взаємодії з вашим простором.
Комплектація Imou IPC-T42EP
- Камера Imou IPC-T42EP (2.8 мм)
- Блок живлення
- Монтажний комплект
| Виробник | IMOU |
|---|---|
| Гарантія | 12 |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Підключення | Wi-Fi |
| Тип корпусу | купол |
| Тип об'єктива</th> | фіксований |
| Тип встановлення | внутрішнє |
| Роздільна здатність, Мп | 4 |
| Роздільна здатність камери | 4 Мп (2560x1440) |
| Швидкість запису | 25fps, 30fps |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Фокусна відстань, мм | 2.8 |
| Кут огляду (по горизонталі) | 90° |
| Кут огляду (по вертикалі) | 50° |
| Кут огляду (по діагоналі) | 107° |
| Тип і діапазон підсвічування | ІЧ до 30 м |
| Дальність підсвічування, м | 30 |
| Компресія відео | H.264, H.265 |
| Аудіо | вбудований мікрофон |
| Інтерфейсні порти | RJ-45 (10/100M) |
| Сумісність | ONVIF |
| Підтримка карт пам'яті (максимальний обсяг) | 512 ГБ |
| Живлення | DC 12V |
| Напруга живлення / джерело живлення | DC 12 В |
| Потужність споживання, Вт | 3 |
| Матеріал | пластик |
| Колір | білий |
| Робоча температура, °C | -20 ~ +50 |
| Розміри, мм | 109.9 х 81.3 |
| Вага, г | 200 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IMOU |
| Країна виробник | Китай |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 30 м |
| Датчик руху | Так |
| Застосування | Внутрішня/Вулична |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Наявність LED-підсвічування | Ні |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Роздільна здатність (Мп) | 4 |
| Стан | Новий |
| Тип камери | IP |
| Тип матриці | CMOS |
| Форм-фактор | Купольний |
| Фізичний розмір матриці | 1/2.8" |
| Робота з зображенням | |
| BLC | Так |
| DNR | 2D |
| DSS | Так |
| WDR | Так |
| Виявлення руху | Так |
| Приватні маски | Так |
| Матриця | |
| ІЧ-фільтр, що відключається | Так |
| Кількість мегапікселів | 4 Мп |
| Роздільна здатність матриці | 2560х1440 |
| Чутливість | 0.02 люкс |
| Загальні | |
| Антивандальний корпус | Так |
| Вага | 200 г |
| Живлення | Мережа 12В |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP67 |
| Колір | Білий |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Підігрів корпусу | Ні |
| Інтерфейси | |
| Аудиовихід | Так |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Мікрофонний вхід | Так |
| Порт для SD-карти | Так |
| Об'єктив | |
| Кут огляду по вертикалі | 50 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 90 град. |
| Максимальне значення фокусної відстані | 2.8 мм |
| Можливість зміни об'єктивів | Ні |
| Мінімальне значення фокусної відстані | 2.8 мм |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Аналітика | Детектор руху |
| Горизонтальний кут огляду, градус | 81-99 |
| Дальність підсвічування, м | 30 і менше |
| Клас захисту | внутрішні |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Особливості | Wi-Fi |
| Підтримка аудіо | вбудований мікрофон |
| Підтримка локальної пам'яті, Гб | 512 |
| Роздільна здатність | 4 МП |
| Розмір матриці, дюйм | 1/2.8 |
| Тип | IP |
| Тип об'єктива | Фіксований |
| Тип підсвічування | ІЧ |
- Ціна: 2 494 ₴




