
Аналогова купольна HDCVI відеокамера DH-HAC-T1A51P-U-A 2.8 мм ІЧ 5 Мп
- Немає в наявності
- Код: 99-00019688
1 525 ₴
- +380 (50) 249-08-74
Відеокамера для розпізнавання осіб DH-IPC-HF8242FP-FR використовує технологію Deep Learning, що дозволяє ефективно розпізнавати і зіставляти особи. Пам'ять камери вміщає до 10 000 осіб, які можуть бути розділені на 5 категорій. Аналітичні функції пристрою дозволяють визначати вік, стать, настрій, наявність або відсутність маски/окулярів/бороди або вусів. Відеокамера має функцію підрахунку людей і генерує теплову карту.
Функції:
Захоплення особи
Face capture - це програмний додаток, яке автоматично захоплює особи з цифрового зображення або відеофрагменту з видеоисточника. Камери Dahua використовують вдосконалені алгоритми Deep Learning, що дозволяє камері швидко і точно розпізнавати і зіставляти особи.
Характерні риси обличчя
Завдяки використанню технології Deep Learning відеокамера дозволяє розпізнавати і зіставляти особи. Аналітичні функції пристрою дозволяють визначати вік, стать, настрій (веселий, спокійний, здивоване, сумне і злісне), наявність або відсутність маски/окулярів/бороди або вусів.
Метадані
Метадані - це дані про характерні риси обличчя, витягнутих з цільового об'єкта, які використовуються для зіставлення осіб. Камера DH-IPC-HF8242FP-FR може витягувати шість характерних рис обличчя.
Розпізнавання обличчя
Отримані із захоплених осіб характерні риси обличчя зберігаються в базі даних, де їх можна легко шукати і порівнювати з іншими зображеннями. Після успішного збігу система виводить результат. Пам'ять камери DH-IPC-HF8242FP-FR вміщує до 10 000 осіб, які можуть бути розділені на 5 категорій, що дозволяє забезпечити захоплення і порівняння осіб в реальному часі.
Starlight Technology
Завдяки Starlight технології від компанії Dahua, камера ідеально підходить для роботи в складних умовах c обмеженим освітленням. Її низька чутливість забезпечує продуктивність кольорової картинки з мінімальним умов освітлення. Навіть в екстремальних умовах низької освітленості, практично в повній темряві, Starlight технологія здатна відобразити кольорове зображення.
Wide Dynamic Range
Впроваджена провідна в індустрії технологія WDR, дозволяє досягати яскраві кадри за умов великої інтенсивності контрастності освітлення. True WDR (120дБ) оптимізує як яскраві так і темні ділянки кадру, і забезпечує якісне зображення при сильному засвіченні кадру.
Smart Codec (H.265 + і H.264 +)
Smart Codec (H.265 + і H.264 +) є оптимізованою реалізацією стандартного стиснення відео
| Додатково | * Щоб використовувати камеру з роздільною здатністю 5 МП 16: 9, прошивку XVR необхідно оновити до версії V4.001.0000001.0.R.200908 або більш пізньої |
|---|---|
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Мін. чутливість | 0.02 люкс / F2.0, 30IRE, 0 люкс з ІЧ |
| Швидкість затвора | 1/25 - 1/100 000 c |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 20 м |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Апертура | F2.0 |
| Кути огляду | Д: 125 °, Г: 106 °, В: 56 ° |
| Регулювання по осях | поворот: 0° – 360°;нахил: 0° – 78°; оберт: 0° – 360° |
| Виявлення об'єкта | 56 м |
| Спостереження за об'єктом | 22 м |
| Розпізнавання об'єкту | 11 м |
| Ідентифікація об'єкта | 5 м |
| BLC | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| DWDR | підтримує |
| Придушення шуму (DNR) | 2D |
| Основні функції обробки | 8 зон маскування |
| Роздільна здатність відео | 5M (2880 × 1620); 4M (2560 × 1440); 1080P (1920 × 1080);960H (960 × 576/960 × 480) |
| Частота кадрів (головний потік) | 5Mп, 4Mп, 1080P 25 к / с |
| Регулювання посилення (AGC) | підтримує |
| Живлення | 12В DC |
| Потужність споживання | 2.7 Вт |
| Робоча температура | -40° C - +55° C |
| Матеріал | пластик |
| Розміри | Ф85 x 68 мм |
| Вага | 90 г |
| Кількість в ящику | 30 шт |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 100 x 100 x 70 мм |
| Вага брутто | 0.18 кг |
| Строк гарантії | 24 міс. |
(H.265 і H.264). Є адаптивної технологією кодування сцени і включає в себе: динамічний GOP, динамічний ROI, гнучку многокадровостью конструкцію опорного кадру і інтелектуальне придушення шумів, забезпечуючи економію до 70% пропускної здатності в порівнянні зі стандартним стисненням відео.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Країна виробник | Китай |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 20 м |
| Датчик руху | Так |
| Застосування | Внутрішня |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Наявність LED-підсвічування | Ні |
| Наявність ІЧ-підсвічування | Так |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Роздільна здатність (Мп) | 5 |
| Стан | Новий |
| Тип камери | HDCVI |
| Тип матриці | CMOS |
| Форм-фактор | Купольний |
| Фізичний розмір матриці | 1/2.7" |
| Робота з зображенням | |
| BLC | Так |
| DNR | 2D |
| DSS | Так |
| WDR | Так |
| Виявлення руху | Так |
| Приватні маски | Так |
| Розпізнавання номерів | Ні |
| Інтерфейси | |
| ІЧ-порт | Так |
| Аудиовихід | Так |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Мікрофонний вхід | Так |
| Порт для SD-карти | Так |
| Матриця | |
| ІЧ-фільтр, що відключається | Так |
| Кількість мегапікселів | 5 Мп |
| Роздільна здатність матриці | 2688X1520 |
| Чутливість | 0.02 люкс |
| Загальні | |
| Антивандальний корпус | Так |
| Вага | 90 г |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Живлення | Мережа 12В |
| Колір | Білий |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Підігрів корпусу | Ні |
| Об'єктив | |
| Кут огляду по вертикалі | 56 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 106 град. |
| Максимальне значення фокусної відстані | 2.8 мм |
| Можливість зміни об'єктивів | Ні |
| Мінімальне значення фокусної відстані | 2.8 мм |
| Світлосила об'єктива | 2 F |
| Тип об'єктива | Фіксований |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Горизонтальний кут огляду, градус | 100 и більше |
| Дальність підсвічування, м | 30 і менше |
| Клас захисту | внутрішні |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Підтримка аудіо | вбудований мікрофон |
| Роздільна здатність | 5 МП |
| Тип | HD-CVI |
| Тип об'єктива | Фіксований |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Чутливість, лк | 0.001 - 0.009 |
- Ціна: 1 525 ₴



