
Цифрова IP відеокамера Imou Cell Go Wi-Fi IPC-B32P-V2 3 Мп IP65
- Немає в наявності
- Код: 99-00013148
4 300 ₴
- +380 (50) 249-08-74
Wi-Fi IP-відеокамера IPC-B32P-V2 на акумуляторі з роздільною здатністю 2 Мп, вбудованим мікрофоном та динаміком для системи IP-відеоспостереження. Фіксований об'єктив з фокусною відстанню 2.8 мм і кутом огляду по горизонталі 98°.
Бренд: IMOU.
ЩО ТАКЕ IP-ВІДЕОКАМЕРА
IP-камера (Internet protocol camera) - цифровий пристрій, яке виконує захват відеозображення, його оцифровку, стиск і передачу відеопотоку в цифровому форматі по мережі Ethernet (з комп'ютерної мережі) з використанням протоколу TCP/IP.
ПРИЗНАЧЕННЯ
Використовується для контролю і оперативної реакції на події, що відбуваються в складі мережевих систем охоронного відеоспостереження (ip-відеоспостереження) з високою точністю і деталізацією зображення. Встановлення камери можливе як зовні приміщень, так і всередині. Широко застосовується для побудови локальних і комплексних систем безпеки в бізнес-центрах, супермаркетах, магазинах, готелях, школах, паркінгах, СТО, автомийках, складах, квартирах і тощо.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ IP-ВІДЕОКАМЕРИ IPC-B32P-V2
МАТРИЦЯ
IP-відеокамера оснащена сучасною матрицею. Максимальна роздільна здатність 3 Мп (2304 x 1296) і швидкість запису 15 кадрів/с.
ОБ'ЄКТИВ
Фіксований об'єктив IP відеокамери з фокусною відстанню 2.8 мм і кутом огляду по горизонталі 98° і по вертикалі 54°.
КОМПРЕСІЯ ВІДЕО
Застосовуються передові стандарти компресії відео H.265 – завдяки чому зберігається висока якість зображення при відносно невеликому розмірі відеофайлу.
ІНФРАЧЕРВОНЕ ПІДСВІЧУВАННЯ КАМЕРИ
Вбудоване ІЧ-підсвічування дозволить висвітлити 7-метрову зону перед камерою навіть у повній темряві. Перехід відеокамери спостереження в нічний режим відбувається автоматично. При спрацюванні вбудованого датчика освітленості в темний час доби, вмикається світлодіодне ІЧ-підсвічування і камера переходить в чорно-білий режим, тим самим забезпечуючи передачу чіткої картинки такої ж деталізації, як і в денний час доби.
ПІДКЛЮЧЕННЯ IP-ВІДЕОКАМЕРИ
Відеокамера працює від акумулятора, і ви можете розташувати її в зручному місці не піклуючись про прокладання мережевих кабелів і дротів живлення.
КОРПУС
Корпус камери IPC-B32P-V2 виконаний з пластику. Клас захисту: IP65 (система класифікації ступеня захисту оболонки електрообладнання), що означає надійний захист внутрішніх компонентів від потрапляння пилу і вологи.
Невеликі габаритні розміри (88 х 60 х 42 мм) і білий колір дозволять встановити IP-камеру практично непомітно в будь-якому екстер'єрі та інтер'єрі
| Виробник | IMOU |
|---|---|
| Гарантія | 12 |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Підключення | Wi-Fi |
| Тип корпусу | кубічний |
| Тип об'єктива | фіксований |
| Тип встановлення | внутрішнє, зовнішнє |
| Роздільна здатність, Мп | 3 |
| Роздільна здатність камери | 3 Мп (2304x1296) |
| Швидкість запису | 15fps |
| Фокусна відстань, мм | 2.8 |
| Кут огляду (по горизонталі) | 98° |
| Кут огляду (по вертикалі) | 54° |
| Кут огляду (по діагоналі) | 121° |
| Тип і діапазон підсвічування | ІЧ до 30 м |
| Дальність підсвічування, м | 7 |
| Компресія відео | H.265 |
| Аудіо | вбудований динамік, вбудований мікрофон |
| Живлення | DC 5V |
| Напруга живлення / джерело живлення | DC 5В |
| Потужність споживання, Вт | 3.5 |
| Матеріал | пластик |
| Колір | білий |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Робоча температура, °C | -20 ~ +50 |
| Розміри, мм | 88 х 60 х 42 |
| Вага, г | 415 |
.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IMOU |
| Країна виробник | Китай |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 30 м |
| Датчик руху | Ні |
| Застосування | Внутрішня/Вулична |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Наявність ІЧ-підсвічування | Так |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Роздільна здатність (Мп) | 2 |
| Стан | Новий |
| Тип камери | IP |
| Тип матриці | CMOS |
| Форм-фактор | Прямокутний |
| Фізичний розмір матриці | 1/3" |
| Робота з зображенням | |
| BLC | Так |
| DNR | 3D |
| DSS | Так |
| WDR | Так |
| Виявлення руху | Так |
| Приватні маски | Так |
| Розпізнавання номерів | Так |
| Загальні | |
| Антивандальний корпус | Так |
| Вага | 418 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 12В |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP66 |
| Колір | Білий |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Підігрів корпусу | Ні |
| Інтерфейси | |
| Аудиовихід | Так |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Мікрофонний вхід | Так |
| Порт для SD-карти | Так |
| Об'єктив | |
| Кут огляду по вертикалі | 45 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 86 град. |
| Максимальне значення фокусної відстані | 3.6 мм |
| Можливість зміни об'єктивів | Ні |
| Мінімальне значення фокусної відстані | 3.6 мм |
| Тип об'єктива | Фіксований |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Матриця | |
| Кількість мегапікселів | 2 Мп |
| Роздільна здатність матриці | 1920x1080 |
| Чутливість | 0.002 люкс |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Аналітика | Детектор руху |
| Горизонтальний кут огляду, градус | 81-99 |
| Клас захисту | IP65 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Особливості | Сигналізація |
| Підтримка аудіо | двостороннє аудіо |
| Роздільна здатність | 3 МП |
| Тип | IP |
| Тип об'єктива | Фіксований |
- Ціна: 4 300 ₴





