
Аналогова купольна Turbo HD відеокамера Hikvision DS-2CE76H0T-ITPF(C) 2.8 мм 5 Мп
- Немає в наявності
- Код: 99-00020403
1 154 ₴
- +380 (50) 249-08-74
DS-2CE76H0T-ITPF(C) підійде для забезпечення безпеки приватного будинку, офісу або підприємства.
Камера виконана в купольному форм-факторі та виготовлена з міцного пластику, що гарантує надійний захист від зовнішніх впливів. Інтерфейси камери представлені у формі косички, обладнаної двома роз'ємами типу мама: один для під'єднання кабелю живлення DC 12В, а другий для коаксіального кабелю BNC.
Крім того, вона має фіксований об'єктив із фокусною відстанню 2.8 мм і кутом огляду в 86°, даючи змогу охопити велику територію.
Пристрій оснащений матрицею з роздільною здатністю 5 мегапікселів (2560x1944), і чутливістю 0.01 люкс за F1.2 вдень і 0 люкс (з ІЧ) вночі, що забезпечує чітке зображення в будь-який час доби.
Вбудоване інфрачервоне підсвічування з дальністю до 20 метрів дає змогу мати гарну якість навіть у повній темряві. Перемикання камери в нічний режим відбувається автоматично при недостатньому освітленні.
Завдяки підтримці всіх форматів TVI/AHD/CVI/CVBS вона стає універсальним рішенням для різних систем відеоспостереження.
Комплектація
- Камера
- Монтажний комплект
- Монтажний трафарет
- Інструкція
● Роздільна здатність 5МП 20к/с;
● Фокус 2.8мм (кут огляду 85°);
● ІЧ підсвічування (до 20м);
● CVI/CVBS/AHD/TVI;
● 12V DC;
● Колір корпусу – білий
| Матриця | 5 MП CMOS |
|---|---|
| Мін. чутливість | 0.01 лк/F1.2(цвет), 0 лк з ІЧ |
| Швидкість затвора | 1/25 - 1/50 000 с |
| Регулювання по осях | Поворот: 0 ° ~ 360 °; Нахил: 0 ° ~ 75 °; Обертання: 0 ° ~ 360 ° |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 20м |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Кути огляду | Г: 85°; В: 63°; Д: 110° |
| Роздільна здатність відео | 5МП, 4МП, 1080р |
| Частота кадрів (головний потік) | 5МП - 20к/с, 4МП / 2Мп - 25 к/с |
| Придушення шуму (DNR) | 2D |
| BLC | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| DWDR | Підтримує |
| Живлення | 12В DC |
| Потужність споживання | 4.3 Вт |
| Робоча температура | -40°C - +60°C |
| Розміри | Ф85х79 мм |
| Вага | 143 г |
| Матеріал | пластик |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 100 x 80 x 100 мм |
| Вага брутто | 0.2 кг |
| Строк гарантії | 24 міс. |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 20 м |
| Датчик руху | Так |
| Застосування | Вулична |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Наявність LED-підсвічування | Ні |
| Наявність ІЧ-підсвічування | Так |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Роздільна здатність (Мп) | 5 |
| Стан | Новий |
| Тип камери | HD-TVI |
| Тип матриці | CMOS |
| Форм-фактор | Купольний |
| Фізичний розмір матриці | 1/2.9" |
| Робота з зображенням | |
| BLC | Так |
| DNR | 2D |
| DSS | Так |
| WDR | Так |
| Виявлення руху | Так |
| Приватні маски | Так |
| Інтерфейси | |
| ІЧ-порт | Так |
| Аудиовихід | Так |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Мікрофонний вхід | Так |
| Порт для SD-карти | Так |
| Матриця | |
| ІЧ-фільтр, що відключається | Так |
| Кількість мегапікселів | 5 Мп |
| Роздільна здатність матриці | 1920x1080 |
| Чутливість | 0.01 люкс |
| Загальні | |
| Антивандальний корпус | Так |
| Вага | 143 г |
| Гарантійний термін | 23 міс |
| Живлення | Мережа 12В |
| Колір | Білий |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Підігрів корпусу | Ні |
| Об'єктив | |
| Кут огляду по вертикалі | 63 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 85 град. |
| Максимальне значення фокусної відстані | 2.8 мм |
| Можливість зміни об'єктивів | Ні |
| Мінімальне значення фокусної відстані | 2.8 мм |
| Тип об'єктива | Фіксований |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Горизонтальний кут огляду, градус | 81-99 |
| Дальність підсвічування, м | 30 і менше |
| Клас захисту | внутрішні |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Підтримка аудіо | немає |
| Роздільна здатність | 5 МП |
| Тип | HD-TVI |
| Тип об'єктива | Фіксований |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Чутливість, лк | 0.01 - 0.09 |
- Ціна: 1 154 ₴



