
IP-відеокамера IMOU IPC-S21FTP-EU (3.6 мм) Cruiser 4G White 2 Мп IP66
- Немає в наявності
- Код: 99-00020606
4 257 ₴
- +380 (50) 249-08-74
IP-камера Imou Cruiser розроблена для використання як у приміщенні, так і на вулиці. Модель з об'єктивом 3.6 мм здатна передавати деталізоване відео з роздільною здатністю 1080P Full HD, надаючи панорамний огляд на 355° і нахил на 90°, що дає змогу вам повністю контролювати простір вашого будинку.
Водонепроникність класу IP66 робить Cruiser 4G стійкою до пилу та несприятливих погодних умов, як-от дощ і вітер. Завдяки цьому захисту камера надійно функціо
нує в будь-яких умовах.
.webp)
Вона підтримує відео з роздільною здатністю до 2 МП (1920 x 1080) з частотою 15 кадрів за секунду і оснащена сучасними кодеками H.265/H.264, які оптимізують зберігання даних без втрати якості зображення.
Камера також має 8-кратний цифровий зум, що допомагає збільшити і розглянути важливі деталі. Для нічного знімання доступні різні режими: ви можете активувати постійне нічне бачення в кольорі або вибрати режим економії енергії, за якого кольорове знімання вмикається тільки в разі виявлення руху.

Функціонал пристрою включає аудіовізуальні повідомлення, інтелектуальне розпізнавання об'єктів і функцію смарт-трекінгу. Підтримка карт пам'яті MicroSD об'ємом до 256 ГБ дає змогу зберігати записи прямо на пристрої.
Особливістю моделі Cruiser 4G є можливість роботи через мережі 4G LTE1, що дає змогу встановлювати камеру в місцях з відсутністю Wi-Fi сигналу, досить вставити nano SIM карту. Вбудовані динамік і мікрофон з функцією придушення луни дають можливість вести чіткі двосторонні розмови.
.webp)
| Матриця | 2МП |
|---|---|
| Регулювання по осях | ~355° панорамування та 0~90° нахилу |
| Фокусна відстань | 3.6мм |
| Кути огляду | Г: 86°, В:45°, Д:105° |
| Відео компресія | H.265/H.264 |
| Частота кадрів (головний потік) | 1920 x 1080 - 15 к/с |
| Метод зберігання | microSD до 256 Гб |
| Сумісність | Onvif |
| Аудіо інтерфейси | вбудований мікрофон та динамік |
| Мережеві інтерфейси | 1 x 100М Ethernet; 4G |
| Цифрове збільшення | 8x |
| Живлення | DC 12V1A |
| Потужність споживання | 6 Вт |
| Робоча температура | -20°C - +50°C |
| Ступінь захисту | IP66 |
| Розміри | 120.7 × 136.2× 183.3 мм |
| Вага | 418 г |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 160 x 160 x 200 мм |
| Вага брутто | 0.8 кг |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IMOU |
| Країна виробник | Китай |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 30 м |
| Застосування | Вулична |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Наявність LED-підсвічування | Ні |
| Наявність ІЧ-підсвічування | Так |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Роздільна здатність (Мп) | 2 |
| Стан | Новий |
| Тип камери | IP |
| Тип матриці | CMOS |
| Форм-фактор | Корпусний |
| Фізичний розмір матриці | 1/2.9" |
| Робота з зображенням | |
| DNR | 2D |
| DSS | Так |
| WDR | Так |
| Виявлення руху | Так |
| Приватні маски | Так |
| Розпізнавання номерів | Так |
| Загальні | |
| Антивандальний корпус | Так |
| Вага | 418 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 12В |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP66 |
| Колір | Білий |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Підігрів корпусу | Ні |
| Інтерфейси | |
| Аудиовихід | Так |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Композитний відеовихід | Ні |
| Компонентний відеовихід | Ні |
| Мікрофонний вхід | Так |
| Об'єктив | |
| Кут огляду по вертикалі | 45 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 85 град. |
| Максимальне значення фокусної відстані | 3.8 мм |
| Мінімальне значення фокусної відстані | 3.6 мм |
| Світлосила об'єктива | 1.8 F |
| Тип об'єктива | Фіксований |
| Фокусна відстань | 3.6 мм |
| Матриця | |
| Кількість мегапікселів | 2 Мп |
| Роздільна здатність матриці | 1920x1080 |
| Чутливість | 0.005 люкс |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Аналітика | Детектор руху |
| Горизонтальний кут огляду, градус | 81-99 |
| Клас захисту | IP66 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Особливості | Поворотний корпус |
| Підтримка аудіо | двостороннє аудіо |
| Підтримка локальної пам'яті, Гб | 256 |
| Роздільна здатність | 2 МП |
| Розмір матриці, дюйм | 1/2.9 |
| Технології | Full Color |
| Тип | IP |
| Тип об'єктива | Фіксований |
- Ціна: 4 257 ₴




