
IP-камера Hikvision DS-2CD2T25FHWD-I8 4 мм з WDR 2 Мп IP67
- Немає в наявності
- Код: 99-00000144
5 160 ₴
- +380 (50) 249-08-74
Вулична IP-відеокамера DS-2CD2T25FHWD-I8 (4 мм) з роздільною здатністю 2 Mpx для системи IP-відеоспостереження.
Бренд: Hikvision
Що таке IP-відеокамера
IP-камера (Internet protocol camera) - цифровий пристрій, який виконує захоплення відеозображення, його оцифровку, стиснення і передачу відеопотоку в цифровому форматі мережею Ethernet (комп'ютерною мережею) з використанням протоколу TCP/IP.
Призначення
Використовується для контролю і оперативної реакції на події, що відбуваються в складі мережевих систем охоронного відеоспостереження (ip-відеоспостереження) з високою точністю і деталізацією зображення. Встановлення камери можливе як зовні приміщень, так і всередині. Широко застосовується для побудови локальних і комплексних систем безпеки в бізнес-центрах, супермаркетах, магазинах, готелях, школах, паркінгах, СТО, автомийках, складах, квартирах тощо.
Сумісність
IP-відеокамера DS-2CD2T25FHWD-I8 (4 мм) може бути підключена за допомогою кабелю звита пара до звичайного персонального комп'ютера (ПК) з попередньо встановленим спеціальним програмним забезпеченням для керування і запису відеозображення IP-камери. Для побудови більш надійної і функціональної системи спостереження, IP-камера використовується в зв'язці зі спеціалізованими мережевими IP-відеореєстраторами (NVR) або відеосерверами з ПЗ Line IP-відеоспостереження.
Технічні характеристики IP-відеокамери DS-2CD2T25FHWD-I8 (4 мм)
Матриця
IP-відеокамера оснащена сучасною матрицею 1/2.8" Progressive Scan CMOS з роздільною здатністю 2 Mpx (1920х1080). Швидкість захоплення відеозображення становить 50/60 кадрів на секунду.
Висока світлочутливість матриці - 0.005 Lux@F1.2, 0 Lux з ІЧ.
Об'єктив
Фіксований об'єктив IP відеокамери з фокусною відстанню 4 мм. Кут огляду по горизонталі 86.4°.
Компресія відео
Застосовуються передові стандарти компресії відео H.265+ / H.265 / H.264+ / H.264 – завдяки чому зберігається висока якість зображення при відносно невеликому розмірі відеофайлу.
Інфрачервоне підсвічування камери
Вбудоване ІЧ-підсвічування дозволить висвітлити 80-метрову зону перед камерою навіть у повній темряві. Перехід відеокамери спостереження в нічний режим відбувається автоматично. При спрацюванні вбудованого датчика освітленості в темний час доби, включається світлодіодне ІЧ-підсвічування і камера переходить в чорно-білий режим, тим самим забезпечуючи передачу чіткої картинки такої ж деталізації, як і в денний час доби.
Розширення пам'яті
Камера DS-2CD2T25FHWD-I8 (4 мм) оснащена слотом під MicroSD карту до 128 ГБ (купується окремо) для локального зберігання записів.
Підключення IP-відеокамери
Підключення IP-камери до локальної мережі та/або Інтернет виконується за допомогою стандартного роз'єму RJ45 (10M/100M).
Живлення здійснюється від блоку живлення 12V DC (не входить в комплект) / PoE (802.3 af).
Віддалений доступ до IP-камери
Переглядати відеозображення з встановленої IP-камери можна з локальної мережі, але також з будь-якої точки світу, де є Інтернет. Завдяки вбудованому web-серверу, IP-камера отримує унікальну IP адресу в мережі, через яку і відбувається підключення і віддалений доступ до налаштувань і відеозображення IP-камери, крім комп'ютера і ноутбука, за допомогою планшета або смартфона під керуванням iOS | Android .
Корпус
Циліндричний корпус зовнішньої камери DS-2CD2T25FHWD-I8 (4 мм) виконаний з металу. Клас захисту: IP67 (система класифікації ступеня захисту оболонки електрообладнання), що означає надійний захист внутрішніх компонентів від потрапляння пилу і вологи.
Невеликі габаритні розміри (105х300мм) і білий колір дозволять встановити IP-камеру практично непомітно і в будь-якому екстер'єрі.
Встановлення IP-камери відеоспостереження
Монтаж IP-камери спостереження DS-2CD2T25FHWD-I8 (4 мм):
- закріпіть кронштейн за допомогою саморізів з комплекту постачання і подайте живлення 12V від блоку живлення;
- підключіть до камери і локальної мережі кабель передачі відеосигналу «звита пара», попередньо обжавши його роз'ємами RJ45
Налаштування функціоналу IP-камери (доступ до мережі, роздільна здатність відеопотоків, якість відеозображення тощо) виконується через інтуїтивно-зрозумілий графічний web-інтерфейс за допомогою браузера ноутбука або ПК. Для захисту від несанкціонованої зміни налаштувань IP-камери доступ до web-інтерфейсу захищений паролем.
Підсумки
Вулична IP-камера DS-2CD2T25FHWD-I8 (4 мм) може бути використана для вирішення широкого кола завдань: як окремо встановлений пристрій спостереження, підключений до ПК, так і для побудови повноцінної системи охоронного IP-відеоспостереження, використовуючи сумісний NVR, гібридний або тригібридний відеореєстратор.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 80 м |
| Датчик руху | Так |
| Застосування | Внутрішня/Вулична |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Наявність LED-підсвічування | Ні |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Роздільна здатність (Мп) | 2 |
| Стан | Новий |
| Тип камери | IP |
| Тип матриці | Progressive Scan CMOS |
| Форм-фактор | Циліндричний (bullet) |
| Фізичний розмір матриці | 1/2.8" |
| Робота з зображенням | |
| BLC | Так |
| DNR | 3D |
| DSS | Так |
| WDR | Так |
| Виявлення руху | Так |
| Приватні маски | Так |
| Матриця | |
| ІЧ-фільтр, що відключається | Так |
| Кількість мегапікселів | 2 Мп |
| Чутливість | 0.005 люкс |
| Загальні | |
| Антивандальний корпус | Так |
| Вага | 1200 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 12В |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP67 |
| Колір | Білий |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Мінімальна робоча температура | -30 град. |
| Підігрів корпусу | Ні |
| Інтерфейси | |
| Аудиовихід | Так |
| Мікрофонний вхід | Так |
| Об'єктив | |
| Кут огляду по вертикалі | 90 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 86 град. |
| Максимальне значення фокусної відстані | 4 мм |
| Можливість зміни об'єктивів | Ні |
| Мінімальне значення фокусної відстані | 4 мм |
| Тип об'єктива | Фіксований |
| Фокусна відстань | 4 мм |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Аналітика | Детектор руху |
| Горизонтальний кут огляду, градус | 81-99 |
| Дальність підсвічування, м | 80 |
| Клас захисту | IP67 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Особливості | Коридорний режим |
| Підтримка аудіо | немає |
| Підтримка локальної пам'яті, Гб | 128 |
| Роздільна здатність | 2 МП |
| Розмір матриці, дюйм | 1/2.8 |
| Технології | Darkfighter |
| Тип | IP |
| Тип об'єктива | Фіксований |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Чутливість, лк | 0.001 - 0.009 |
- Ціна: 5 160 ₴



