
IP відеокамера бездротова IMOU Kit-WA1001-300/1-B26EP Wi-Fi (Cell Pro) з базовою станцією для системи 2 Мп
- Немає в наявності
- Код: 99-00001238
10 277 ₴
- +380 (50) 249-08-74
Вулична бездротова Wi-Fi камера Kit-WA1001-300/1-B26EP (Cell Pro) з базовою станцією з роздільною здатністю відео 2Mp (1980x1020), ІЧ-підсвічуванням і підтримкою технології P2P, з вбудованим PIR-датчиком, мікрофоном і динаміком.
Бренд: IMOU
Призначення
Wi-Fi-відеокамера призначена для організації відеоспостереження як зовні, так і всередині приміщення (в квартирі, в офісі або невеликому магазині).
Функціонал
Прекрасну передачу кольору забезпечує сучасний CMOS. У нічний час ІЧ-підсвічування вмикається автоматично за датчиком освітленості і висвітлює зону до 10 метрів перед камерою.
Завдяки технології P2P онлайн відео з камери ви можете дивитися, використовуючи мобільний інтернет або Wi-Fi, без прив'язки до IP адрес.
Підтримка Wi-Fi, завдяки чому камеру можна підключити бездротовою мережею Wi-Fi до вашої точки доступу, що виключає прокладання кабелю до камери.
Технічні характеристики IP-відеокамери Kit-WA1001-300/1-B26EP
-
Роздільна здатність: 2Мп (1920х1080 пікселів)
- Матриця: 1/2.7" CMOS
- Об'єктив: 2.8мм, кут огляду 110°
- Стиснення відео: H.265 / H.264
- Частота кадрів: 20fps
- Підтримка P2P (робота без статичної IP адреси)
- ІЧ-підсвічування: 10м
- Протокол бездротової мережі Wi-Fi IEEE802.11b/g/n
- Інтерфейс RJ45 (10/100M) (базова станція)
- PIR-датчик
- Вбудований мікрофон і динамік
- Живлення: DC 5V/1А, вбудований акумулятор
- Клас захисту: IP65
- Робоча температура: від -20°C до +45°C, 95%RH
- Розміри: камера 77х77x71.5мм, базова станція 157х108x154мм
- Вага: камера 350г, базова станція 270г
Віддалений доступ до IP-камери
Хмарна технологія Р2Р (Peer-to-Peer) забезпечує віддалений доступ до перегляду відеозображення в онлайн-режимі, незалежно від місцезнаходження користувача, з будь-якого підключеного до мережі Інтернет мобільного пристрою на базі iOS/Android. З'єднання з хмарним сервісом відбувається через застосунок imou.
Корпус
Пластиковий корпус, стильний сучасний дизайн, кольорові рішення, що використовуються, і мініатюрні розміри (77х77x71.5мм) не пошкодять екстер'єр. Температурний діапазон -20°C ~ +45°C.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IMOU |
| Країна виробник | Китай |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 10 м |
| Датчик руху | Так |
| Застосування | Вулична |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Наявність LED-підсвічування | Ні |
| Наявність ІЧ-підсвічування | Так |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Роздільна здатність (Мп) | 2 |
| Стан | Новий |
| Тип камери | IP |
| Тип матриці | CMOS |
| Форм-фактор | Циліндричний (bullet) |
| Фізичний розмір матриці | 1/2.7" |
| Робота з зображенням | |
| BLC | Так |
| DNR | 2D |
| DSS | Так |
| WDR | Так |
| Виявлення руху | Так |
| Приватні маски | Так |
| Інтерфейси | |
| ІЧ-порт | Ні |
| Аудиовихід | Так |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Мікрофонний вхід | Так |
| Порт для SD-карти | Ні |
| Матриця | |
| ІЧ-фільтр, що відключається | Так |
| Кількість мегапікселів | 2 Мп |
| Чутливість | 0.02 люкс |
| Загальні | |
| Антивандальний корпус | Так |
| Вага | 350 г |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Живлення | Мережа 12В |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP65 |
| Колір | Білий |
| Максимальна робоча температура | 45 град. |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Підігрів корпусу | Ні |
| Об'єктив | |
| Кут огляду по вертикалі | 61 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 110 град. |
| Максимальне значення фокусної відстані | 2.8 мм |
| Можливість зміни об'єктивів | Ні |
| Мінімальне значення фокусної відстані | 2.8 мм |
| Оптичне збільшення | 2.8 х |
| Світлосила об'єктива | 1.6 F |
| Тип об'єктива | Фіксований |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Дальність підсвічування, м | 30 і менше |
| Клас захисту | IP65 |
| Особливості | Wi-Fi |
| Роздільна здатність | 2 МП |
| Тип | IP |
| Тип об'єктива | Фіксований |
| Тип підсвічування | ІЧ |
- Ціна: 10 277 ₴



