
Металевий антивандальний ящик IPCOM БК-400-2 (400х300х150)
- Немає в наявності
- Код: 99-00007444
1 157 ₴
0 (800) 35-37-09
- +380 (50) 249-08-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Металевий антивандальний ящик бк-400 призначений для установки, захисту від несанкціонованого доступу, крадіжок і вандалізму спеціалізованого телекомунікаційного обладнання в коридорах, під'їздах, громадських будівлях. Суцільнозварна конструкція має міцність і надійно закривається на замок сувальдного типу, захищений від зрізу. Дверцята на петлях відкривається з лівого боку, забезпечуючи повний доступ для інсталяції або обслуговування електронного устаткування. Ящик не призначений для вуличного розміщення. Максимально допустима статичне навантаження - 60 кг. Уведення для кабелів розташовані таким чином, щоб перешкоджати розкраданню проводів. Антивандальний ящик БК не призначений для розміщення поза приміщенням.
| Висота, мм | 300 |
| Артикул | Тцб-0012662 |
| Ширина, мм | 400 |
| Глибина, мм | 150 |
| Тип передніх дверей | Петельна |
| Кабельні вводи | d=18-6 шт. |
| Покриття | Порошково-полімерне |
| Колір | Світло-сірий (RAL 7035) |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип виконання | Настінне |
| Макс. стат. навантаження | 60 кг |
| Вага | 5,47 кг |
| Конструктив | Суцільнозварний |
| Замок | Сувальдний |
| Виробник | IPCOM |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник | Україна |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ipcom |
| Країна виробник | Україна |
| Варіант установки | Настінно-підлоговий |
| Конструкція | Суцільнозварна |
| Максимально допустима статичне навантаження | 60 кг |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип використання | Для внутрішніх робіт |
| Тип корпусу | Антивандальний ящик |
| Тип монтажу | Навісний |
| Тип продукції | Готовий продукт |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.47 кг |
| Висота без опор | 300 мм |
| Глибина | 150 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Бонусі | Придбання за бонуси |
| Тип стійки | антивандальна конструкція |
- Ціна: 1 157 ₴


