
Цифрова купольна IP відеокамера Dahua IPC-HDW5442T-ZE-2712-S3 2.7-12 мм з мікрофоном 4 Мп IP67
- Немає в наявності
- Код: 99-00022997
Ціну уточнюйте
- +380 (50) 249-08-74
Камера з роздільною здатністю 4 МП забезпечує чітке та деталізоване зображення. Варіофокальний об'єктив з фокусом 2.7-12 мм забезпечує широкий кут огляду від 115 ° до 47 ° і дозволяє ефективно моніторити великі території.
Корпус камери виконаний з металу та пластику з класом захисту IP67, що означає повний захист від пилу та складних кліматичних умов (зливи, снігопад). Робоча температура –30 °C до 60 °C. Камера оснащена ІЧ-підсвічуванням з дальністю до 40 метрів, що дозволяє отримувати чітке зображення за умов низького освітлення.
Ефективна технологія стиснення H.265+ зменшує вимоги до пропускної здатності та пам'яті, зберігаючи високу якість відео. Оскільки камера підтримує технологію PoE, вона може отримувати електроживлення та передавати дані за допомогою одного кабелю "вита пара".
- Роздільна здатність 4МП, 1/1.8" CMOS -матриця
- Фокус 2.7-12мм (кут огляду 115°–47°)
- Максимальна роздільна здатність відео 4 МП (2688× 1520) - 25 к\с, і підтримка 1920 × 1080 - 50 к\с.
- Кодеки H.265; H.264; H.264H; H.264B; MJPEG, Smart H.265+; Smart H.264+; AI H.265; AI H.264
- ІЧ світло (до 40м)
- Функції зображення: поворот зображення, WDR,3D DNR, HLC, BLC, водяний знак
- Аналітика та аларми: Нема SD-карти; SD-карта заповнена; помилка SD-картки; відключення мережі; конфлікт IP; незаконний доступ; виявлення руху; фальсифікація відео; прохід; вторгнення; швидкий рух; кинутий/недостатній предмет; виявлення бродячих людей; збори людей; виявлення паркування; зміна сцени; виявлення звуку; виявлення недостатньої напруги; виявлення обличчя; метадані відео; SMD; підрахунок людей в області; виявлення перебування; підрахунок людей; сигналізація кількості людей у черзі; сигналізація часу черги; виключення безпеки; виявлення розфокусування
- Micro SD (максимум 512ГБ)
- 12 VDC/PoE
- IP67
- Колір корпусу - білий
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Країна виробник | Китай |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 40 м |
| Датчик руху | Так |
| Застосування | Внутрішня/Вулична |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Наявність LED-підсвічування | Ні |
| Наявність ІЧ-підсвічування | Так |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Роздільна здатність (Мп) | 4 |
| Стан | Новий |
| Тип камери | IP |
| Тип матриці | CMOS |
| Форм-фактор | Купольний |
| Фізичний розмір матриці | 1/1.8" |
| Робота з зображенням | |
| BLC | Так |
| DNR | 3D |
| DSS | Так |
| WDR | Так |
| Виявлення руху | Так |
| Приватні маски | Так |
| Розпізнавання номерів | Ні |
| Інтерфейси | |
| RS-485 | Так |
| ІЧ-порт | Так |
| Аудиовихід | Так |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Мікрофонний вхід | Так |
| Порт для SD-карти | Так |
| Матриця | |
| ІЧ-фільтр, що відключається | Ні |
| Кількість мегапікселів | 4 Мп |
| Роздільна здатність матриці | 2688X1520 |
| Чутливість | 0.007 люкс |
| Загальні | |
| Антивандальний корпус | Так |
| Вага | 700 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 12В |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP67 |
| Колір | Білий |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Мінімальна робоча температура | -30 град. |
| Підігрів корпусу | Ні |
| Об'єктив | |
| Кут огляду по вертикалі | 62 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 115 град. |
| Максимальне значення фокусної відстані | 12 мм |
| Можливість зміни об'єктивів | Ні |
| Мінімальне значення фокусної відстані | 2.7 мм |
| Світлосила об'єктива | 1.6 F |
| Тип об'єктива | Варіофокальний |
| Фокусна відстань | 2.7 мм |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Аналітика | Скупчення людей |
| Горизонтальний кут огляду, градус | 100 и більше |
| Дальність підсвічування, м | 40 |
| Клас захисту | IP67 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Особливості | RTMP (Youtube трансляція) |
| Підтримка аудіо | вбудований мікрофон |
| Підтримка локальної пам'яті, Гб | 512 |
| Роздільна здатність | 4 МП |
| Розмір матриці, дюйм | 1/1.8 |
| Серія камер Dahua | 5ххх (WizMind S) |
| Технології | ePOE |
| Тип | IP |
| Тип об'єктива | Варіофокальний |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Чутливість, лк | менше 0.001 |
- Ціна: Ціну уточнюйте



