
Цифрова купольна IP відеокамера Dahua IPC-HFW5442E-ZE-2712-S3 4 Мп IP67
- Немає в наявності
- Код: 99-00022996
Ціну уточнюйте
- +380 (50) 249-08-74
Завдяки алгоритмам глибокого навчання мережева камера Dahua WizMind S Series пропонує безліч інтелектуальних функцій, які значно підвищують точність аналізу аудіо- та відеоданих. Вона підтримує метадані відео, інтелектуальне виявлення звуку, розпізнавання облич, захист периметра, підрахунок людей і багато іншого. Камера також використовує передову технологію обробки зображень AI-Powered Image і має ефект нічного бачення Deeplight. Камера захищена від пилу, води та вандалізму і сертифікована за стандартами IP67 та IK10.
● Роздільна здатність 4МП, 1/1.8" CMOS-матриця;
● Фокус 2.7-12мм (кут огляду 47-114°);
● Максимальна роздільна здатність відео 4 МП (2688 × 1520) - 25 к\с;
● Кодеки H.265; H.264; H.264H; H.264B; MJPEG, Smart H.265 +; Smart H.264+; AI H.265; AI H.264;
● ІЧ світло (до 60м);
● Функції зображення: поворот зображення, WDR, 3D DNR, HLC, BLC, водяний знак;
● Аналітика та аларми: вторгнення, прохід, швидкий рух (три функції підтримують класифікацію та точне виявлення транспортного засобу та людини); ні SD-карти; SD-карта заповнена; помилка SD-картки; відключення мережі; конфлікт IP; незаконний доступ; виявлення руху; фальсифікація відео; виявлення розфокусування; кинутий/відсутній об'єкт; виявлення слоняються людей; збори людей; виявлення знаходження; зміна сцени; помилка введення; виявлення недостатньої напруги; розпізнавання облич; підрахунок людей області; підрахунок людей; виявлення помилок у кількості людей; керування чергою; зміна інтенсивності;
● Micro SD (максимум 256ГБ);
● 12 VDC/PoE/ePoE;
● IP67; IK10;
● Колір корпусу – білий
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Країна виробник | Китай |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 60 м |
| Датчик руху | Так |
| Застосування | Вулична |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Наявність LED-підсвічування | Ні |
| Наявність ІЧ-підсвічування | Так |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Роздільна здатність (Мп) | 4 |
| Стан | Новий |
| Тип камери | IP |
| Тип матриці | CMOS |
| Форм-фактор | Циліндричний (bullet) |
| Фізичний розмір матриці | 1/1.8" |
| Робота з зображенням | |
| BLC | Так |
| DNR | 2D |
| DSS | Так |
| WDR | Так |
| Виявлення руху | Так |
| Приватні маски | Так |
| Розпізнавання номерів | Ні |
| Інтерфейси | |
| RS-232 | Так |
| ІЧ-порт | Так |
| Аудиовихід | Так |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Мікрофонний вхід | Так |
| Порт для SD-карти | Так |
| Матриця | |
| ІЧ-фільтр, що відключається | Так |
| Кількість мегапікселів | 4 Мп |
| Роздільна здатність матриці | 2688X1520 |
| Чутливість | 0.003 люкс |
| Загальні | |
| Антивандальний корпус | Так |
| Вага | 1100 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 12В |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP67 |
| Колір | Білий |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Мінімальна робоча температура | -30 град. |
| Підігрів корпусу | Ні |
| Об'єктив | |
| Кут огляду по вертикалі | 62 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 114 град. |
| Максимальне значення фокусної відстані | 12 мм |
| Можливість зміни об'єктивів | Ні |
| Мінімальне значення фокусної відстані | 2.7 мм |
| Світлосила об'єктива | 1.6 F |
| Тип об'єктива | Варіофокальний |
| Фокусна відстань | 2.7 мм |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Аналітика | Скупчення людей |
| Горизонтальний кут огляду, градус | 100 и більше |
| Дальність підсвічування, м | 60 |
| Клас захисту | ІК10 |
| Матеріал корпусу | пластик/метал |
| Особливості | RTMP (Youtube трансляція) |
| Підтримка аудіо | аудіо вхід |
| Підтримка локальної пам'яті, Гб | 256 |
| Роздільна здатність | 4 МП |
| Розмір матриці, дюйм | 1/1.8 |
| Серія камер Dahua | 5ххх (WizMind S) |
| Технології | ePOE |
| Тип | IP |
| Тип об'єктива | Варіофокальний |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Чутливість, лк | менше 0.001 |
- Ціна: Ціну уточнюйте




