
Цифрова купольна IP відеокамера Hikvision захист від вибуху DS-2XE6145G0-HS (O-STD)/304 2.8 мм 4 Мп IP68
- Немає в наявності
- Код: 99-00018828
Ціну уточнюйте
0 (800) 35-37-09
- +380 (50) 249-08-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
|
Стаціонарна купольна вибухозахищена мережева камера Характеристики |
|
| BLC | Підтримує |
| Defog | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| PoE | IEEE 802.3at |
| ROI | 5 зон для головного та дод. потоків |
| WDR | 120 дБ |
| Інтерфейси тривоги | 1 вх/1вих |
| Апертура | F1.0 |
| Аудіо інтерфейси | 1 вх/1вих |
| Відео компресія | H.265/H.264/H.264+/H.265+ |
| Вага | 2.8 кг |
| Вторгнення в область | Підтримує |
| Вхід і вихід з регіону | Підтримує |
| Живлення | 12В DC |
| Залишені / зниклі предмети | Підтримує |
| Кількість потоків | 3 |
| Кути огляду | Г: 102.5°, В: 53.4°, Д: 118.9° |
| Мін. чутливість | колір: 0,003 люкс (F1.0, AGC ВКЛ) |
| Матеріал | SUS 304 |
| Матриця | 1/3" Progressive Scan CMOS |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ45 10 M/100 M; 1 RS-485 |
| Метод зберігання | NAS (NFS, SMB/CIFS), (ANR), microSD 128 Гб |
| Перетин лінії | Підтримує |
| Потужність споживання | 12.5 Вт |
| Програмне забезпечення | iVMS-4200, Hik-Connect |
| Регулювання по осях | Панорамування: 0 ° - 340 °, нахил: 0 ° - 75 ° |
| Роздільна здатність відео | 2688 × 1520, 1920 × 1080, 1280 × 720, , 640 × 480, 640 × 360 |
| Розміри | Ø 138 × 123.4 мм |
| Ступінь захисту | ATEX: II 2G Ex db IIC T6 Gb/ II 2D Ex tb IIIC T80°C Db IP68; IECEx: Ex db IIC T6 Gb /Ex tb IIIC T80°C Db IP68 |
| Сумісність | ONVIF, ISAPI, ISUP 5.0 |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 2688 × 1520, 1920 × 1080, 1280 × 720 - 25 к/с |
| Частота кадрів (дод2. Потік) | 1920 × 1080, 1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360 - 1 к/с |
| Частота кадрів (доп. потік) | 640 × 480, 640 × 360 - 25 к/с |
| Швидкість затвора | 1/3 - 1/100 000 с |
| Робоча температура | -40 °C - +60 °C |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 30 м |
| Застосування | Внутрішня/Вулична |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Наявність LED-підсвічування | Ні |
| Наявність ІЧ-підсвічування | Так |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Роздільна здатність (Мп) | 4 |
| Стан | Новий |
| Тип камери | IP |
| Тип матриці | Progressive Scan CMOS |
| Форм-фактор | Купольний |
| Фізичний розмір матриці | 1/3" |
| Робота з зображенням | |
| BLC | Так |
| DNR | 3D |
| DSS | Так |
| WDR | Так |
| Виявлення руху | Так |
| Приватні маски | Ні |
| Розпізнавання номерів | Ні |
| Матриця | |
| ІЧ-фільтр, що відключається | Так |
| Кількість мегапікселів | 4 Мп |
| Роздільна здатність матриці | 1280x1024 |
| Чутливість | 0.003 люкс |
| Загальні | |
| Антивандальний корпус | Так |
| Вага | 2800 г |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | Мережа 12В |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP68 |
| Колір | Чорний |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Підігрів корпусу | Так |
| Інтерфейси | |
| Аудиовихід | Так |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Мікрофонний вхід | Так |
| Порт для SD-карти | Так |
| Об'єктив | |
| Кут огляду по вертикалі | 53 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 102 град. |
| Максимальне значення фокусної відстані | 2.8 мм |
| Можливість зміни об'єктивів | Ні |
| Мінімальне значення фокусної відстані | 2.8 мм |
| Світлосила об'єктива | 1.6 F |
| Тип об'єктива | Фіксований |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Аналітика | Детектор руху |
| Горизонтальний кут огляду, градус | 100 и більше |
| Клас захисту | IP68 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Особливості | Захист від вибухів |
| Підтримка аудіо | аудіо вхід |
| Підтримка локальної пам'яті, Гб | 128 |
| Роздільна здатність | 4 МП |
| Розмір матриці, дюйм | 1/3 |
| Тип | IP |
| Тип об'єктива | Фіксований |
| Чутливість, лк | 0.001 - 0.009 |
- Ціна: Ціну уточнюйте


