
Клавіатура K-GLCD+ (gray)
- В наявності
- Код: 02-00056
7 080 ₴
0 (800) 35-37-09
- +380 (50) 249-08-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дротова сенсорна клавіатура з контрастним OLED-дисплеєм та поверхнею із загартованого скла для керування охоронними системами Orion NOVA від українського виробника TIRAS Technologies. Призначена для постановки/зняття з охорони, перегляду стану та налаштування системи. Має вбудований зчитувач NFC/Mifare; банківський рівень захисту GRADE 3; підключається через RS-485 з криптозахищеним обміном; зовнішнє живлення 12В; колір сірий. Гарантія 36 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Сірий |
| Загальні | |
| Вага | 400 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикатори | OLED-дисплей |
| Індикація | Світлова та звукова |
| Виробник | TIRAS Technologies |
| Вбудовані виходи | 1 сигнальний |
| Вбудовані зони | 2 дротових |
| Габаритні розміри | 150х115х18 мм |
| Гарантія | 36 місяців |
| Довжина лінії зв’язку | до 1000 м |
| Діапазон робочих температур | від -10°C до +40°C |
| Живлення | 12 В |
| Захист корпусу | Тампер на відчинення та відрив |
| Клавішне поле | Сенсорне |
| Матеріал | Загартоване скло |
| Споживання | 220 мА |
| Ступінь захисту корпусу | IP30 |
| Сумісність | Orion NOVA L/M/S/XS версії 3.8 і вище, Orion NOVA L/M/S (LTE) |
| Тип пристрою | Дротова клавіатура |
- Ціна: 7 080 ₴




