
IP відеокамера Dahua DH-H5D-5F 5МП Wi-Fi панорамна
- Немає в наявності
- Код: 99-00022236
3 225 ₴
0 (800) 35-37-09
- +380 (50) 249-08-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
● Роздільна здатність 5+5МП 1/3" CMOS;
● Кут огляду 86°;
● Максимальна роздільна здатність відео 5 МП (2880x 1620) - 15 к\с;
● Кодеки H.265;
● ІЧ+видиме світло (до 10м);
● Аналітика та аларми: виявлення людини за допомогою штучного інтелекту, домашніх тварин, встановлений патруль, автоматичне стеження, звукова сигналізація про ненормальний звук;
● Micro SD (максимум 256ГБ);
● 5 VDC;
● Колір корпусу – білий
| Матриця | 5+5МП |
|---|---|
| Регулювання по осях | Нахил: від -5° до 90°; Панорамування: від 0° до 349 |
| Кути огляду | Г: 86°; В: 46°; Д: 104° |
| Тип підсвічування | ІЧ+видиме світло |
| Дальність підсвічування | 30м |
| Відео компресія | H.265 |
| DWDR | Підтримує |
| Роздільна здатність відео | 2880 × 1620; 640 × 360 |
| Частота кадрів (головний потік) | 2880 x 1620 - 15 к/с |
| Частота кадрів (доп. потік) | 640 × 360 - 15 к/с |
| Метод зберігання | Micro SD до 256 Гб |
| Програмне забезпечення | DMSS |
| Аудіо інтерфейси | вбудований мікрофон та динамік |
| Мережеві інтерфейси | RJ-45 (10/100 Base-T); IEEE 802.11a/b/g/n/ac/ax |
| Живлення | DC 5В |
| Потужність споживання | 2-5.4 Вт |
| Робоча температура | -10°C - +45°C |
| Розміри | φ81 × 128 мм |
| Вага | 233 г |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 100 x 200 x 100 мм |
| Вага брутто | 0.44 кг |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua Technology |
| Країна виробник | Китай |
| Дальність LED підсвічування | 10 м |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 10 м |
| Датчик руху | Так |
| Застосування | Внутрішня |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Наявність LED-підсвічування | Так |
| Наявність ІЧ-підсвічування | Так |
| Перемикання режимів "День/ніч" | ColorVu |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Роздільна здатність (Мп) | 5 |
| Стан | Новий |
| Тип камери | IP |
| Тип матриці | CMOS |
| Форм-фактор | Поворотний |
| Формат стиснення | H. 265 |
| Фізичний розмір матриці | 1/3" |
| Загальні | |
| Антивандальний корпус | Ні |
| Вага | 233 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Підігрів корпусу | Ні |
| Інтерфейси | |
| Бездротовий інтерфейс | Так |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Порт для SD-карти | Так |
| Об'єктив | |
| Кут огляду по вертикалі | 46 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 86 град. |
| Можливість зміни об'єктивів | Ні |
| Світлосила об'єктива | 2 F |
| Тип об'єктива | Фіксований |
| Фокусна відстань | 3.6 мм |
| Матриця | |
| Кількість мегапікселів | 5 Мп |
- Ціна: 3 225 ₴



