
IP відеокамера Dahua DH-P5D-5F-PV 5МП (2.8+6мм) WiFi
- Немає в наявності
- Код: 99-00022237
5 074 ₴
0 (800) 35-37-09
- +380 (50) 249-08-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
● Роздільна здатність 5+5МП, 1/3" CMOS - матриця;
● Фокус 2.8+6 мм (кут огляду 95+49°);
● Максимальна роздільна здатність відео 2880 × 1620 15 к\с; м
● H.265;
● ІЧ+видиме світло (до 50м);
● Аналітика та аларми: ШІ детекція людина/автомобіль; двоканальне інтелектуальне виявлення; автоматичне відстеження;
● Двосторонній звук;
● Звукова та світлова сигналізація;
● DC12V;
● IP66
| Матриця | 1/3" CMOS |
|---|---|
| Макс. роздільна здатність | 2880 х 1620 |
| DWDR | Підтримує |
| Тип підсвічування | ІЧ+видиме світло |
| Дальність підсвічування | 40+50 м |
| Фокусна відстань | 2.8+6 мм |
| Апертура | F1.6 |
| Кути огляду | 2.8мм Г: 95°; В: 53°; Д: 110°; 6мм Г: 49°; В: 26°; Д: 57° |
| Поворот / нахил / обертання | Поворот: 0°-352°; нахил: 0°-90° |
| Відео компресія | H.265 |
| Кількість потоків | 2 |
| Підтримка роздільної здатності | 2880 × 1620; 640 × 360 |
| Частота кадрів (головний потік) | 2880 × 1620 – 15 к/с |
| Частота кадрів (доп. потік) | 640 × 360 – 15 к/с |
| Метод зберігання | Micro SD карта 256Гб |
| Програмне забезпечення | DMSS |
| Аудіо інтерфейси | Вбудований мікрофон, вбудовий динамік |
| Мережеві інтерфейси | RJ-45 (10/100 Base-T); Wi-Fi b/g/n/ax |
| Тригери тривоги | Виявлення руху |
| Живлення | DC12В |
| Потужність споживання | 2-11 Вт |
| Робоча температура | -20°C - + 50°C |
| Ступінь захисту | IP66 |
| Розміри | 159.4 × 119.1 × 210 мм |
| Вага | 585 г |
| Матеріал | пластик |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 190 x 140 x 230 мм |
| Вага брутто | 0.96 кг |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua Technology |
| Країна виробник | Китай |
| Дальність LED підсвічування | 50 м |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 40 м |
| Датчик руху | Так |
| Застосування | Вулична |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Наявність LED-підсвічування | Так |
| Наявність ІЧ-підсвічування | Так |
| Перемикання режимів "День/ніч" | ColorVu |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Роздільна здатність (Мп) | 5 |
| Стан | Новий |
| Тип камери | IP |
| Тип матриці | CMOS |
| Форм-фактор | Поворотний |
| Формат стиснення | H. 265 |
| Фізичний розмір матриці | 1/3" |
| Загальні | |
| Антивандальний корпус | Ні |
| Вага | 585 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Колір | Білий |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Напруга | 12 В |
| Підігрів корпусу | Ні |
| Інтерфейси | |
| Бездротовий інтерфейс | Так |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Порт для SD-карти | Так |
| Об'єктив | |
| Кут огляду по вертикалі | 53 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 95 град. |
| Можливість зміни об'єктивів | Ні |
| Світлосила об'єктива | 1.6 F |
| Тип об'єктива | Фіксований |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Матриця | |
| Кількість мегапікселів | 5 Мп |
| Роздільна здатність матриці | 2688X1520 |
- Ціна: 5 074 ₴



